Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Győrben keresek olyan nőgyógyá...

Győrben keresek olyan nőgyógyászt aki kigyógyít a hüvelygombából vagy legalább nem havonta jelenik meg. Rendszeresen járok, jártam. De nem segít. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ugyanazt írja fel, ugyanazt mondja el..kiadom a sok pénzt és semmi változás Újból és újból előjön...szeretném ha írnátok tapasztalatokat...ha az orvos nem ir fel semmit magamtól tehetetlen vagyok...Győrben vagy környékén tudtok valakit aki nem csak a pénzért hív vissza hanem segíteni is szeretne?Vagy Pesten?Vagy merre van végre egy jó orvos?

2012. márc. 3. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: a probléma NEM a nőgyógyászatra tartozik!

Urológia és Bőrgyógyásazton az STD-rendelés!

Én 8 hónap után jutottam az urologiára az Általad emlitett "kezeléssorozatból", miutan 3x orovost valtottam (nőgyógyászt), mert addigra 3 uj fertozesem lett a kezelések hatasara, ami átfertozodott és véreset pisiltem!


Az urologian már igy fogadtak (rutinköszönés): "a nőgyógyászatról jött? Majd mi meggyógyítjuk. Tudja, 2 kaszt van, az orvosok és a nőgyógyászok."

2 nap mulva egeszseges voltam.

2012. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A Párodat kezelték? Lehet, hogy a tipikus oda-vissza adogatás megy. :( Jobbulást!
2012. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem irt fel a páromnak semmi gyógyszert, amennyiszer emlitettem a neki mindig azt mondta ''még nem, még várjuk....nem feltétlen kapom vissza tőle''..tehát soha nem irt fel neki semmit.

Akkor nekem is urulógiára kell mennem?

Hú annyi mindent hallok, és köszi, hogy irtok.Minden jól jön :)

2012. márc. 4. 10:25
 4/11 anonim ***** válasza:

"''még nem, még várjuk....nem feltétlen kapom vissza tőle''..tehát soha nem irt fel neki semmit. "


Jó, akkor leírom azt is, amit még a nőgyógyászváltások kapcsán tanultam meg: szakszerűen CSAK ÚGY lehet kikezelni nőgyógyászatilag a gombát, hogy:

- orálisan is kell szedni valamit, csak a kence nem elég!

- a párral EGYÜTT kell kezelni a dolgot, és amíg nem vagytok mindketten negatívak (negatív tenyészeti eredmény!), addig TILOS az együttlét.


Egyébként az urologian es az STD-renedelésen is ezt fogják betartatni veletek. Akinek van partnere, azt mindenkeppen egyutt kezelik, egyedul nem mész semmire.

2012. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Cska arra tudok gondolni, hoyg ez magandoki, es az az erdeke, hoyg minel tovabb a betegsegben tartson, hoyg minel tovabb fizess neki.... még a parod megfertozodeset is biztositja...undorito egy alak, a kamaranal kene bepanaszolni és a betegjogi kepviselonel!

Ez egy 2 nap alatt gyogyithato dolog, es ő meg kifejezetten a betegség fenntartására gyúr! Addig húzza, amíg a végén teljes kismedencegyulladasod lesz! Ha elég "ügyes" a doki, még a meddőségig is elnavigálhatja az ügyet! ÉS az is őt fogja gazdagítani.

Ha szerebcséd van, Te is véreset fogsz pisilni, amikor már muszáj leszel elmenni az urologushoz, és akkor mellékhatásként a hüvelygombad is 2 nap alatt meggyogyitja.

Én ma mar azt tartom, hoyg szerencsem volt,hogy vegul átfertozodott a gomba a hugyutaimra, mert igy megtudtam ezt a nőgyógyászati aljasságot.

2012. márc. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem..egyébként valóban igy van..csak megyek , csak fizetek es rendszeresen előjön.Eleinte csak 3-4 havonta..mostmár egyre gyakrabban...és azt mondta, hogy ezt teljesen nem lehet kigyógyitani...gomba mindig is volt, mindenkinel előfordul....nagy bajt nem okoz...meg ilyenekkel nyugtatgat...
2012. márc. 5. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben voltam. Havi kb 10.000,- Ft ment dokira, gyógyszerre egy évig, de már a falat kapartam, csípett ha pisiltem.2 dokinál is voltam.Kb 7 féle gyógyszert kaptam (tablettát belsőleg is) de semmi. Na aztán elegem lett kipróbáltam a canesten combit (vény nélkül kapható kb 1.800Ft) ez segített.(gondolom azért nem írták fel ezt előtte, mert akkor a köv. hónapban már nem mentem volna...) Nem mondom, hogy néha nem jön elő a probléma, de lényegesen ritkábban és enyhébben.
2012. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"azt mondta, hogy ezt teljesen nem lehet kigyógyitani...gomba mindig is volt, mindenkinel előfordul....nagy bajt nem okoz...meg ilyenekkel nyugtatgat.."


Ez baromság.:D:D

Tudod mit, hagyd a fenébe az orvosokat, nem tudom, konzultáltunk-e magánban erről, hogy miylen más megoldások vannak, de avval is ki tudod magad gyogyitani örökre, ha veszel egy nagy füles lavórt, amibe beleférsz, és cickafark-ülőfürdőt csinálsz benne Magadnak Maria Treben könyve alapján. Valamint 50-50%-os arányban csinálsz Magadnak napi 2 csésze cickafark-zsálya teát. Ülőfürdőt a panaszok múlta után már csak egyszer kell csinálni, teát még 2-3 napig inni. Esetleg heti 2-3-szor egy csészével inni még egy darabig.

Én 2 nap alatt gyógyultam ki a gombából evvel, csak 2 fürdőt csináltam, és 5 napig ittam a teát.

Perzse, hogy van a hüvelyben gomba, hiszen mikroorganizmusok elegyéből áll a hüvelyfóra csak ha bármi ezek közül túlszaporodik, az a betegség - minden betegség így alakul ki. A tartós hüvelyPH-elégtelenség pedig fogékonnyá tesz más fertőzésekre, másrészt kimarja a méhszájat.



Én azért ÍRÁSBAN kérném az orvosodtól ezt a "szakvéleményt", és beperelném miatta!

Ha húzódozik ettől, azt mondanám, az urológián kérik a szakvéleményt, mert átfertőződött a hólyagodra a gomba, ennyi.

:)

2012. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, lehet, hogy akkor urulógushoz kell mennem...ma egy új dokihoz megyek...elmondom neki egy az egybe minden tapasztalatom és véleményem, kiváncsi vagyok mit mond de már nagyon unom.A canesten a legjobb attól tényleg elmúlik csak sajnos nekem csak vissza is jön rá 2 hónapra.Már jó lenne párom is kapna kezelést csak valamelyik orvos vegye már komolyan..mindig a felir valamit,aztán visszajön, akkor felír mást..és ez így megy hónapról hónapra.És nem hiszem el hogy a mai világbaépp erre ne találáljanak valami megoldást.Köszi a válaszokat!
2012. márc. 22. 09:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, pláne, hogy régebben az ecetes ülőfürdő is simán bevált erre a problémára még a bordélyházban is!:)
2012. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!