Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem gombás fertőzésem...

Szerintem gombás fertőzésem van, de orvoshoz a héten már nem tudok eljutni . A nemi szervemen érzek kicsi hólyagokat amik viszketnek és égnek használhatok rá addig Canestent vagy valamit?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem lehet használni nyugodtan ártani nem hiszem ,hogy ártanál vele
2012. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a canesten az amugyis jo rá lehet h elis mulik töle és nemis kell orvoshoz menned
2012. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
használj, ideiglenesen enyhíti a tüneteket. de aztán mindenképp orvos. nem derül ki egyértelműen, h férfi vagy nő vagy-e, de a férfira tippelek. ha mégis nő, akkor hüvelykúpot is (canesten kombi néven a patikákban)
2012. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány :D köszönöm a gyors válaszokat .
2012. márc. 9. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mint te. Kiváltottam a canesten kombit, használtam, elmúlt, utána mentem az orvoshoz. Ő azt mondta, hogy bármikor máskor előfordul, nyugodtan használjam a canesten kombit, ő egyedül azért nem szokta ajánlani, mert néha az egész egyben kijön úgy ahogy van (hüvelytabletta). Nekem is "folyt" tőle, de nagy része feloldódott éjszaka (nem járkáltam, feküdtem, így nem csúszott ki), és nem volt probléma. Esetleg betétet tegyél majd be. Jobbulást!
2012. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet herpesz?


A gomba nem szokott hólyagos lenni. De nem kizárt.

2012. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ,de jobb ha majd orvos is lát de addig valamivel kezelnem kell akkor Canesten kombi:)
2012. márc. 9. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:
A gombás fertőzés nem jár hólyagokkal.
2012. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!