Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászatra be kell...

A nőgyógyászatra be kell jelentkezni vagy beutaló kell? Ha nem vagyok még 18 éves szülő kell hozzá?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. márc. 10. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell szülő, és beutaló sem. A bejelentkezés SZTK-ban sem árt, nem kell annyit várnod, magándokinál meg mindenképpen kell időpontot kérni. TAJ kártyát, személyit, lakcímkártyát vigyél.
2012. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem magándokim van,de oda pl: nem kell bejelntkezni,hanem csak ki kell várni a sorod. nézz utána,hogy ahova te mennél-ott hogy működik..
2012. márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

Nem kell, de érdemes. Szülő nélkül is mehetsz, de szerintem keress egy női dokit elsőre mindenképpen, csak könnyebb a vetkőzés és a terpesztés elötte, mint egy idegen férfi elött. Azon kívűl, mivel ő is nő, sokkal könnyebben megérti minden női problémádat, nem kell annyira magyarázgatni.

Szerintem édesanyáddal, vagy egy idősebb barátnővel, rokonnal menj első alkalommal.

2012. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Időpontot jó lenne egyeztetni, de sűrgős esetben anélkül is fogadnak.

A női nőgyógyi jó ötlet, nekem is az van. Ez sem "leányálom", mármint a vetkőzés, stb, de azért sokkal elviselhetőbb!

2012. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!