Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja késik a menstruációm...

2 hónapja késik a menstruációm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen szexuális életem, terhes nem lehetek. Viszont nagyon sokáig fogyóztam, és ősszel is volt, hogy már kimaradt másfél hónapot kb. Eszek mindent, de odafigyelek miket és mennyit. Nagyon félek már, hogy nehogy valami ciszta legyen. Miért késik ennyit? Mi lehet a gond?
2012. márc. 10. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az sem midnegy milyen magassághoz milyen vékony lettél. Amúgy menj szépen nőgyógyászhoz, az összes fenti kérdésedre válaszol majd.
2012. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
174cm 53 kg vagyok. Köszi.:)
2012. márc. 10. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég alacsony, még az is lehet azért nem jön meg, mert nem elég a testzsírszázalékod ahhoz, hogy menstruálj... Attól még nőgyógyász.
2012. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még 1 anorexiás... Hízzál 10-15kg-t és nem leszel se kövér se beteg.
2012. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Modellkedek, sajnos muszáj ilyen vékonynak maradnom..
2012. márc. 10. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor döntsd el, melyik a fontosabb: a modellkedés vagy az egészséged.
2012. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne csináld, nem éri meg... nekem 2 évig maradt ki, 172 cmhez 48 kg voltam, aztán egy nyár alatt híztam 15 kg-t.. most beállt a súlyom, meg elfogadtam magam, jól is nézek ki.. nem kell ennyire gebének lenni, ha meg olyan a munka ami követeli tőled hogy változz/rosszat csinálj maaddal, hagyd tt, mert a legfontosabb a közérzeted és a saját tested :)
2012. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Rendesen eszek mindent, csak sportolok és odafigyelek mennyit. Nem koplalok meg semmilyen ilyen bajom nincsen csak sajnos már berögzült és mániámmá vált,hogy tartsam az 53 kg-t és ha feljebb megy 54 re már kivagyok. :S
2012. márc. 11. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!