Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek a háziorvoshoz...

Ha elmegyek a háziorvoshoz nemi herpesszel, mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
Meg vagyok győződve róla, hogy ez a bajom. Tudom, hogy bőr- és nemi beteg gondozóba kellene mennem, de oda sürgősségi beutaló kell, különben hónapokat kell várni az időpontra. A kérdésem az lenne, hogy a háziorvos is megvizsgálgatja vagy csak beutalót ír? Végezhet a háziorvos nemi szervekre kiterjedő vizsgálatot vagy sem?
2012. márc. 11. 22:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menj.
2012. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz szerintem semmiképp, nem hiszem hogy ő megvizsgálna.
2012. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

eredetileg nőgyógyászhoz akartam menni, de kerestem leírásokat ezzel kapcsolatban és sok helyen írták, hogy a nőgyógyász túl sokat nem tud vele csinálni, mert ez nem kimondottan része a szakterületének és jobb ha bőr- és nemi beteg gondozóba megyek el

a nőgyógyászomnak legközelebb szerdán van magánrendelése, tényleg nem tudom mi tévő legyek

2012. márc. 11. 23:04
 4/20 anonim ***** válasza:
megvizsgálni nem fog, de beutalóért mindenképp hozzá kell menned
2012. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Honnan veszed ezt a hülyeséget, hogy sűrgősségi beutaló kell a nemibeteg gondozóba?


Simán besétálsz és fogadnak!


Bár sokszor többet vihetsz haza az eredményen kívül, nah meg azok az orvosok is...



Legjobb tényleg ha nődokihoz mész, vagy urológushoz.

2012. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Onnan veszem ezt a hülyeséget, hogy a páromnak is mennie kellett (nem nemi betegség, teljesen más jellegű bőrprobléma miatt) és 3 hónap múlva lett volna időpont amikor fogadni tudják. Azt javasolták vele, hogy a háziorvossal írasson beutalót amin egy nagy "S" betűvel jelezve van hogy sürgős ellátást igényel és csak így tudják soron kívül fogadni.

Szóval azt tanácsoljátok, hogy mégis nőgyógyászhoz kellene mennem. Kedves utolsó, azért írtad amit írtál, mert van már negatív tapasztalatod e téren?

2012. márc. 11. 23:18
 7/20 A kérdező kommentje:

*Azt javasolták neki

(elnézést)

2012. márc. 11. 23:19
 8/20 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász egy tök fölösleges kör, a nemibeteg gondozó a cél!
2012. márc. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

na most legyek okos!

nőgyógyászhoz mindenképpen magánrendelésre mennék, ami azért tegyük hozzá nem olcsó mulatság, ha tényleg fölösleges mert elküld a nemi beteg gondozóba

nagy segítség lenne, ha valaki olyan akinek volt már ilyen problémája leírná, hogy hova kell mennem és ott mi fog történni

2012. márc. 12. 07:50
 10/20 anonim ***** válasza:
mi lenne ha bőr és nemibeteg magánrendelésre mennél?
2012. márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!