Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális ami velem történik...

Ez normális ami velem történik? Már vagy 2 hónapja minden héten (bár mindig később vagy előbb) jön egy ilyen kis zöld folyás a hüvelyemből. Nagyon kevés..

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és tanácstalan! Ez valami fertőzés lehet és ha igen súlyos? :S Anyumnak még nem szóltam, mert hogy is mondjam el neki?? Lécci segítsetek ebben!
2009. jún. 10. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig kénytelen leszel. Ez valamilyen fertőzés lehet, amit kezelni kell, különben súlyos következményei (pl. meddőség) lehetnek. És otthon ezt nemigen lehet kezelni.
2009. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak normális, csak épp van valamilyen fertőzésed - csak nem emlékszem, mi okozza a zöld folyást, de biztosan valami bentlakó. Doki ír majd rá krémet és /vagy kúpot, de előbb csinálnia kell neki is egy tenyésztést, hogy tudja, ki is lakik ott bent.

Nyugodtan mondd meg anyudnak, hidd el, ő is találkozott már ilyesmivel.

2009. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nőknél természetes, hidd el, akárhonnan elkaphattad, vagy csak magától alakult ki, mert pl legyengült a szervezeted. A hüvelygomba nem amiatt alakul ki, mert valaki nem tisztálkodik rendesen!
2009. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!tuti valami gomba,menj orvodhoz vele,egyszerűen kikezeli.akárhonnan elkaphattad,uszoda,nyilvános wc,strand,főleg,ha alkatilag hajlamos vagy rá.(nekem is rendszeresen van gombám sajnos,pedig rendesen tisztálkodom :S )
2009. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!