Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérvétel eredménye miatt...

Vérvétel eredménye miatt nőgyógyászhoz küldött a háziorvos. MÉg szűz vagyok, lehetséges hogy csak ultrahang vizsgálatot csinál? Vagy nem lehet elkerülni a hüvelyvizsgálatot?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel szűz vagy így nem sokat tud kezdeni a hüvelyeddel.
2012. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kellett a vérvétel, vagy mi derült ki belőle? Pl. hormonszint? Vagy menstruációs probléma volt, nem jött meg? Akkor többet tudnánk mondani.
2012. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy?
2012. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bizony azt nem fogod elkerülni.

Hány éves vagy?

Esetleg a gyerek, vagy tini nőgyógyászatra kellene menned, ahol keresni kell egy női dokit, aki elött nem annyira ciki se a vetkőzés, se a terpesztés!

2012. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, attól függ, miért megy és hány éves. Ha nincs helyi fertőzés (gondolom, a vérvétel miatt, hogy más a probléma), és ultrahangon látszik a dolog, nem vizsgálgatni. Ráadásul szüzeket nem vizsgálnak hüvelyen keresztül, csak nagyon-nagyon indokolt esetben. Főleg ha fiatalok.
2012. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Túlzott vérszegénység miatt kellene elmenni oda is.
2012. márc. 13. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:
hááát..én amikor mentem és még szűz voltam csak kívűlről tapintott meg és nem "dugott" belém semmit...nem tudom neked hogy lesz...mert egyébként csak úgy tudnak rendesen vizsgálni ha......
2012. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!