Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sima orvosi vizsgálat fehérnem...

Sima orvosi vizsgálat fehérneműben? (bugyi-melltartó) Miért van rá szükség? Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Új háziorvosunk van, akinél bugyi-melltartóra kell vetkőzni egy szimpla vizsgálathoz. Torkot nézett, vérnyomás, meghallgatott, meg asztalon fekve megnyomogatta a hasamat. De miért kell ehhez a nadrágot is levenni? Ez normális, mással is előfordult már?

Nem mintha szégyenlős lennék, csak kíváncsi vagyok, hogy ez máshol is jellemző-e.

17/L


2012. febr. 22. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minket is felfektettek az asztalra hasad nyomkodni, de csak felkellett húzni a polót. Most voltál először? Férfi az illető?
2012. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak a pólóm sem kellett eddig levennem, egyetlen orvosomnál sem. Szóval nem értem neked miért kell!? Én tutira átiratkoznék egy másik orvoshoz, ugyanis ezt megteheted bármikor. Szólj neki, hogy ez neked kellemetlen és ha nem változtat már iratkozol is át egy másikhoz:)
2012. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura, nekünk a gyerekorvos csinált ilyet, 13-14 éves lányoknak is derékig le kellett vetkőzni még a váróban. Volt akinek kellemetlen volt.
2012. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy orvosnál sem kellett még bugyira vetkőznöm, a felsőt is csak akkor vetette le, ha meghallgatta a tüdőmet, hasnyomkodásnál idáig minden orvos csak azt mondta, hogy tegyem szabaddá a hasamat, kicsit letoltam a nadrágot.
2012. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

Alapvetően MINDEN orvosi vizsgálatnál le kellene vetkőzni fehérneműre. Ugyanis akármi is a panaszod, az orvosnak az egész testedről kell egy kép.

Csak a legtöbb helyen időhiány vagy épp pont az ilyen fajta tiltakozások miatt nem szokták megtenni.

De elvileg ez lenne a normális.

2012. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

# 5

Persze, a fogorvosnál és a szemésznél is!

Ha férfi az orvos és csinos vagy akkor van rá komoly esélyed, ha majd 60 éves leszel, vagy 90 kiló stb, akkor eszébe sem fog jutni az orvosnak!

2012. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

# 5/6

"Alapvetően MINDEN orvosi vizsgálatnál le kellene vetkőzni fehérneműre".


Ekkora csacsiságot régen hallottam!

2012. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen se vetkőzz bugyira! Melltartóra szükség vsn, mert nem tud meghallgatni rendesen. De azt sem kell levetni, ha azt mondaná, hogy ügy jobban meg tud hallgatni, mond meg nyugodtan, hogy te nem veszed le, hallgasson meg anélkül. Nyilván nem fog erőszakoskodni és a vizsgálatot SEMMIBEN sem hátráltatja!

A bugyira vetkőzés meg csak "kiváncsiság" lehet, amennyiben nem olyan panasszal mentél hozzá, ami a nadrág által fedett területet érinti.

2012. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

jó, javítom, nem minden orvosi vizsgálat.

De háziorvosnál, belgyógyásznál, sebésznél pl. igen is az lenne a kívánatos.

2012. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

# 9/9

Ne viccelj!


Bemegyek a sebészetre, hogy szálka ment a hüvelykujjam körme alá, erre a válasz:

-Vegye le a nadrágját, szoknyáját, stb...


Gyönyörű is lenne!!!

2012. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!