Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alig hogy elmúlt a menszesz,...

Alig hogy elmúlt a menszesz, ma mégis véreset pisiltem. Újabb vérzés vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Augusztus 6.án vetéltem el, most nem védekezünk, azonban a ciklusom még nem állt be. A menszesem elég rendszertelen mostanában, átlagos ciklusom 29 nap. Utolsó menstruációm Február 26-tól március 1 ig tartott, épp ma lenne ovulációm, azonban utolsó pisilésnél véreset pisiltem. Most ez akkor mi lehet? beágyazódási vérzés, újabb menstruáció? Ilyen rövid idő alatt még sosem menstruáltam kétszer. Tudtok nekem tanácsot adni? azon kivül, hogy menjek orvoshoz? Semmi bajom nincsen, csak kicsit érzékenyebb vagyok, és farkas étvágyam van. Mostanában szörnyen fájt a fejem, de az gondolom ettől független.
2012. márc. 12. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Lhet az ovuláció miatt is enyhe vérzés. Ha pár napon belül nem múlik, akkor orvos.
2012. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én juni 3-án vetéltem el és azóta összevissza jön...én most kaptam rá valami hormon kezelést
2012. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!