Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete szeretkeztünk párommal....

3 hete szeretkeztünk párommal. A menstruációm megjött viszont a 8ik napja tart. Semmiféle fogamzásgátlót nem használok. Az elhúzódó menstruáció lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább annak a jele, hogy forgasd többet a Magyar helyesírás szabályai című könyvet. 8ik vagy 8dik? Esetleg nyolcadik?
2012. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A terhesség jele az elmaradó menzesz, nem az elhúzódó menzesz.

Remélem azért nem védekeztek, mert gyereket szeretnétek.

2012. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Lehet korai vetélés, de ha menstruálsz, nem vagy terhes. Terhesség alatti menstruáció nem ritka dolog ugyan, de nem erősebb, hanem sokkal gyengébb és rövidebb ideig tartó szokott lenni, mint általában.
2012. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Csinálj minnél hamarabb tesztet, és azonnal orvos, mert lehet vetélés is, de ha nem akkor se jó ha 7 napnál tovább menszeszelsz.

Nekem az előző terhességemnél a 20-dik hétig véreztem-barnáztam (pedig rögtön orvoshoz fordultam, mert a tesztem + volt), sajnos 22 hetesen halva született. Most újra babát várunk, szerencsére csak 3-4 napig véreztem-barnáztam, de elmúlt, bár most is veszélyeztetett terhes vagyok emiatt.

Mindenféleképp teszt + orvost javaslok.

2012. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy csak 8!

Nekem 14 napos, de én genetikailag vagyok ilyen.....

2012. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel nem vagy terhes, egy doki vizit azért sohasem árt, remélem ebből tanultok ÉS VÉDEKEZTEK ezentúl. Ha van kedved kukkancs át a terhes kategóriában feltett kérdésekhez, a 99%-uk így kezdődik és meglepődnél milyen gyakran az a vége h baba. Vagy újabb kérdések "hogy mondjam el a szüleimnek, h terhes vagyok? 1x nem védekeztünk és megtörtént!" vagy a "abortusz hogyan is van?" stb.
2012. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. válaszoló: Úristen, 14 napig tart a mestruációd? Szegény :(( De nem fáj, ugye?
2012. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!