Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz után egy nappal...

Menzesz után egy nappal (pénteken) voltunk együtt védekezés nélkül, utána elkezdtem megint barnázni. (stb)?

Figyelt kérdés
és azóta is. 3. napja kb. Van ötletetek? Talán vmi hormonális igaz? Nem vszínű a terhesség így ugye?
2012. márc. 13. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem igy lettek ikreim! ( AZ utána barnázás erre utalhat)


A menzesz után közvetlen nagyon sok nönek van peteérése, és igy sokat lesznek terhesek. Ha valaki EGYÁLTALÁN nem akar gyereket, akkor SOHA nem hagyhatja ki a védekezést.

2012. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És te érezted mikor van peteérésed? Mert én kb félidőben érzem, egyértelműen, több jelből. Ezért mertem nem védekezni. Persze tudom, néha máshogy is lehet... Amúgy ha jönne baba véletlenül, akkor is örömmel fogadnánk. Az ikreid mennyivel a menzi után fogantak meg? :)
2012. márc. 13. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem éreztem semmit, hogy lenne peteérésem. A menzesz kezdete utáni 5. napon (az elsö napon, amikor már nem véreztem) nem védekeztünk, mert azt hallottuk, hogy akkor nem lehet baba. Ennek ellenére mégis bejött - viszont nem volt gond, mert csak pár hónapolt akarunk volna még várni, de igy is örültünk a babáknak.
2012. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!