Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Védekezzünk még vagy ne, majd...

Védekezzünk még vagy ne, majd lesz ami lesz?

Figyelt kérdés
Februárban kaptam Klion D100 hüvelykúpot és majd április elején kell visszamennem egy újabb citológiára. Már nagyon szeretnék babát, de az orvos azt mondta még addig várjuk meg azt az eredményt mert lehet baj is lehet belőle ha közben baba lesz, de az is lehet, hogy semmi. Tanácstalan vagyok, annyira szeretném már....
2012. márc. 14. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Várjál még. Mérlegelj! Mi a fontosabb? A Te vágyódásod vagy az, hogy minden rendben legyen a babával?
2012. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen az, hogy a babával minden rendben legyen. Nehéz várni, de csak kibírom valahogy... :S
2012. márc. 14. 11:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Bírd ki! Jobb, mint egy abortusz a fejlődési rendellenesség miatt vagy egy sérült gyereket világra hozni.
2012. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Várj türelmesen. A leendő baba egészsége mindent áldozatot megér!
2012. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorító válaszokat, már annyira türelmetlen vagyok, nagyon szeretnék már babázni. De akkor is kibíííííírom, hiszen tényleg az egészség a legfontosabb a babának és nekem is! :)
2012. márc. 26. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is már mindennél jobban vágyom egy babára, de még évek múlva, de az is lehet soha nem jön össze, mert az anyagi csőd állandó.
2012. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A pénzre nem szabad a gyerekvállalás fogni, mert mire megteremted a feltételeket ahhoz, hogy el tudd tartani, biológiailag kifutsz az időből aztán meg már bármit megtennél, csak hogy lehessen gyermeked.
2012. márc. 28. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!