Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 34-35. nap, alvadt vér szerű...

34-35. nap, alvadt vér szerű hüvelyváladék, Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

A 28.nap március 7.-re jött ki de napokig nem volt semmi. Tegnap és ma már kevés,sötét, alvadt vér szerű váladék jelent meg.

Mit tegyek ? Ez természetes ?

Eddig legkésőbb 32.napra rendesen megjött és nem volt semmi ilyesmi problémám.


2012. márc. 14. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hormonális gond. Nekem volt olyan, hogy egész hónapban véreztem. Szedtem a vasat, hogy ne legyek vashiányos, és a dycinont. Orvosi rendelvény. A következő hónapban pedig normális volt. Mostanában 21 napra jött, de ma már késik. Megnyugtatott a főbácsi, hogy lesznek gondjaim, ez már csak ilyen. Szóval várd meg mi lesz belőle, s ha nagyon zavar menj el lehetőleg normális nőgyógyászhoz. Ha nem nyugtat meg amit mond, menj el másikhoz.
2012. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán progeszteronhiány az oka.
2012. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem azért nem árt egy vizsgálat, legalább megnyugszol.
2012. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


még egy kérdés:


Az utóbbi napokban kerülgetett vmi betegség. Ennek lehet hozzá köze ? Vagyis annak hogy az immunrendszerem most gyengébb :S

2012. márc. 15. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!