Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugó sokkal nagyobb...

A nyákdugó sokkal nagyobb "adagban" távozik, mint a hüvelyváladék, és sokkal zselésebb? Ha igen, akkor reggel alvadt vérrel együtt távozott. Szülök ma-holnap? 39+4 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel igen kevés napod van hátra lehetséges,hogy szülni fogsz, de az nem biztos,hogy ma vagy holnap, hiszen ennek a kijövetele,nem jelent semmi biztosat.Van akinek egy-két hét múlva indul meg a szülés, van akinek már aznap, ez baba és egyénfüggő dolog.


Könnyű és Gyors szülést kívánok.

2010. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem még 1,5 hét volt a nyákdugótól a szülésig.

Viszont szülhetsz akár holnap is. :) Már eléggé a végén jársz.

Minden jót, könnyű szülést! Addig meg kitartás!

2010. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem mind két gyerkőcömmel aznap távozott a nyákdugóm, mikor szültünk. :) Az egyikkel éjfél után pár percel, akkor mentem wc-re és pottyant bele, majd fél négykor már kórházban voltunk hajnalban. A lányommal pedig délelőtt 10órakor ment el a nyákdugó, majd aznap délután 4órakor megszületett. :) Sok sikert nektek is! :))

23hkm :)

2010. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!