Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vény nélkül kapható a Pimafuci...

Vény nélkül kapható a Pimafucin gyógyszertárban?

Figyelt kérdés

Egy hónapja voltam nődokinál,gombára ezt írta fel.Kezeltem 1 hétig,utána 1 hétig jól voltam,majd menstruáció,és utána azonnal vissza is tértek a tünetek.Nagyon kellemetlen,és leghamarabb csak szerda körül fogok tudni eljutni az orvoshoz.Addig megveszek.El tudom képzelni hogy nem lett kikezelve rendesen,hiszen túl későn mentem el,plusz alapból dupla adagot írt fel mindenből,feltételezem erősebb volt a gomba.

Ha nem kapható Pimafucin?Akkor mit vegyek?Canestent nem szeretem.Kérlek segítsetek.


2012. márc. 15. 02:57
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

A házipatika szerint vényköteles (általában helyesen van feltüntetve).

De lehet, hogy kiadják vény nélkül is, ha nagyon szépen kéred. :) Vagy ha biztos vagy benne, hogy ezt írja majd fel az orvos megint akkor ha ismernek már valamennyire kikérheted úgy is, hogy később beviszed a receptet.


Egyébként pedig vagy elmész hamarabb az orvoshoz, vagy megkérdezed a patikában mit ajánlanak addig és megveszed azt. Vagy megpróbálod kibírni addig és nem kavarsz be újabb gyógyszerekkel. De gondolom ez nem fog menni.


Miért nem tudsz hamarabb menni? Esetleg felhívhatod a nőgyógyászt is, hátha megírja neked a vényt és elmehet érte ismerősöd is így nem kell kimaradnod a munkából (vagy nem tudom, miért nem mész előbb). Ha múltkor rendesen megvizsgált, tehát tudja milyen típusú gombával álltok szemben akkor lehet így is, nem muszáj bemenned most.


Ha ez sem megoldható akkor a patikust kérdezd meg, hogy mit javasol.

2012. márc. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Először is most 4 napos ünnep van,azért nem tudok menni.Hétfőn a szülinapom van,kizárt h a nődokinál töltöm,kedden meg gyászolok,mert a nagymamám halálának évfordulója van.

Bepróbálkozom a gyógyitárban :)

2012. márc. 15. 18:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom amúgy sulis vagyok,szóval mehetek mindenfele az nem gondd
2012. márc. 15. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja értem.

Ne haragudj, az ünnep ki is ment a fejemből (nálunk pl. holnap be kell menni dolgozni), másrészt nem vagyok az az ünneplős típus...

Jobbulást! :)

2012. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!