Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női hormonok szedése, fiúk...

Női hormonok szedése, fiúk számára?

Figyelt kérdés

Vékony lányos testű transzexuális 21 éves vagyok, (biológiailag fiú bár egyáltalán nem érzem magam annak testi adottságaim sem ezt mutatják, arc, nemiszerv.)

De ahhoz nem elég lányos, hogy lányként is nézzek ki és egyszerű lányként éljek anélkül hogy másokat megbotránkoztatnék.

Milyen női hormonokat, gyógyszereket kell szednem, hogy lányosabbá váljak. A csípőmet szeretném egy kicsit szélesíteni. Van erre lehetőség egyáltalán?

Az is érdekelne, hogy létezik e nem receptre felírható készítmény esetleg? Kapható erről valahol információ, könyv?

Légyszi csak építő jellegű hozzászólásokat.

köszi.


2012. márc. 15. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt endpkrinológus szakorvossal kéne megbeszélni

vény nélkül hormonális szereket nem fogsz kapni, mert veszélyesek

2012. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Léteznek ilyen szerek (főleg hormonpótlásra, például ha valakinek fiatalon kivették a petefészkeit), de ezeket nem nagyon lehet beszerezni vény nélkül, ráadásul nem veszélytelenek: a májat is megpiszkálják, valamint a trombózis és bizonyos daganatok kockázatát a sokszorosára növelik, ezért orvosi felügyelet mindenképp kell a szedésükhöz.
2012. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ejjnye, gondolkodj már. Hogy lehetne ár ilyen szereket vény nélkül kapni? Ez viccnek is rossz.

Ha transzszexuális vagy, akkor keress fel egy pszichiátert, hogy adjon róla papírt. Aztán majd az endokrinológus ír fel neked olyat, amitől lányosabb eszel, sőt, akár meg is műttetheted magad, ha van rá pénzed.

2012. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Egyél tofut, meg szóját, abban van növényi nemi hormon, ami rövidtávon beépül a szervezetbe, kicsit nőiesíthet. Persze nem kell kilókat enni naponta belőle mint semmiből mert az veszélyes.

A keleti népek egyik fő tápláléka a szója, azért olyan nőiesek a fiúk is.

Amúgy énis lányként szeretnék járkálni, énsem érzem hogy be tudom vállalni a férfi szerepkört a társadalomba. Jobban szeretek mindent ami aranyos ami szép, szívesen babusgatom a dolgokat stb..:D

Sajnos én nem vagyok szerencsés, sajnos én erősre nőttem...de majd csak lemegy valahogy az izom....

Sok sikert!! ^^

2012. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!