Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mi van a menzivel?...

Most mi van a menzivel? Vasárnaptol fájdogál a hasam néha erősebben néha gyengébben, fehér folyásom is van/volt mint menzi előtt szokott.

Figyelt kérdés
9én kellett volna kb hogy megjöjjön és még nincs..most mi lehet ez?ideges vok egyébként :S lécci segitsetek
2009. jún. 11. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhesség első heteiben voltam így,mindig azt hittem megjön,de csak a fehér folyás volt.Aztán baba.Nem biztos,hogy nálad is így van.
2009. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neked is fájdogált a hasad?
2009. jún. 11. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyjából 1000 Ft magasságában meg nyugtathatod magad egy terhességi teszttel ;)

Amúgy maga a késés a stressztől simán lehet, nekem egyszer 3 hetet késett a stressz miatt!

A folyás több mindentől lehet.

Fertőzés, felfázás, gomba.

A hétvégére megoldhatnád legalább vajon babát vársz-e kérdést egy teszttel.

Ha nem vagy terhes, igyál hétvégén cickafark teát 2-3szor egy nap. (kb 170ft) Ha hétvégén nem javulsz köv. héten azért nézz be a nőgyógyászodhoz!!!

2009. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Bele-bele nyilallt.A teszt tutira kimutatja már.Ha nem akarod megtartani,akkor minél hamarabb menj dokihoz.Ha igen,akkor szerintem még 2-3 hetet is várhatsz.Persze csak,ha minden ok.
2009. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem nem nyilal bele..ink csak mint ien gyenge hasfájás és nem lent hanem középen is
2009. jún. 11. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj! Az biztos, hogy az a legjobb, ha csinálsz egy terhességi tesztet, csak, hogy megnyugtasd magad! De szerintem, még simán megjöhet..Nekem már több mint egy hete késik, 24 éves vagyok és még sosem volt ilyenre példa. Mindig 30 napra jött meg, most meg semmi! De nekem negatív volt 3 teszt is!

A folyásod simán lehet a menzesz jele, hogy meg fog jönni, nem kell már betegségre gondolni egyből!(Csak az egyik válaszadó válaszára céloztam ezzel...)Ha fáj a pocid, akkor már lassan meg fog jönni, nekem is fáj 2 napja de még semmi! A lényeg: TÜRELEM! Kitartást!

2009. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) hát ha jövhétig nem jön meg tesztelek és meglátom :S
2009. jún. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!