Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja voltam kozmetikusnál...

2 napja voltam kozmetikusnál arc tisztításon, azelőtt tiszta ragya volt a fejem. Mostmár szebb meg simább, de félek hogy megint visszapatanásosodik :S Mit használhatok rá? Kamilla teával szoktam kenegetni napi 2szer. Tonikot, krémet, mit vegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
kénes szappannal mosd.
2012. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

amit a bőrgyógyász vagy a kozmetikus ajánl...esetleg patikus, de csak akkor, ha nagyon megbízható...a kozmetikus nem mondta amúgy, hogy 4-5 hetente kéne járjál hozzá


így látatlanban vichy normaderm termékcsalád de az nem olcsó

2012. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. a bőrgyógyász is jó ötlet, vele lenne legérdemesebb megbeszélni, viszont sokéves tapasztalatom, hogy a drága kenceficék egyáltalán nem jobbak az egyszerű dolgoknál- pl a kénes szappannál.
2012. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elballagni ezzel a kérdéssel a bőrgyógyászhoz. Megnézi a bőrtípusodat, felírja, milyen kozmetikumot ajánl.(nem recept, de valószínű gyógyszertárban kapható lesz) 3 perc, ingyen, érdemes :)
2012. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
kénes szappan nem jó nagyon kiszárítja a bőrt, csak annak jó , akinek alapból zsíros az arcbőre és megfelelő hidratálást használ
2012. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

miért,szerinted a ragyás arcbőr száraz ?


egyébként nekem vegyes arcbőröm van, ezt használtam sokáig, nem hidratáltam mással és mégsem szárította, a nemzsír részeken sem.


nagyon is jó a kénes szappan az ilyen esetekre.

2012. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jav.:a nemzsíros részeken sem
2012. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább a zsíros arcbőröddel kellene kezdeni valamit. És nem lenne annyi pattanásod.
2012. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hmm köszönöm a komikat :)

és ha kijön 1 pattanás, azzal mit csináljak? nyilván ne nyomjam ki. de ott se maradhat :O

2012. márc. 15. 21:45
 10/12 anonim ***** válasza:

a bőrgyógyász lenne a legfontosabb. és tényleg próbáld k a kénszappant.


ha meg kinyomsz egy pattanást,akkor nagyon tiszta kézzel - esetleg zsepivel csináld.

2012. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!