Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék azért, hogy...

Mit tehetnék azért, hogy feszesebb, szebb legyen a mellem?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, hogy olyan amilyen, mert még elég fiatal vagyok. (19) :( Mit sportoljak? Mit egyek? Milyen bőrfeszesítő krémet használhatnék? Esetleg valami más megoldás? Nem szeretnék kés alá feküdni se most se a későbbiekben!


Előre is köszönet a normális, hasznos válaszokért.


2011. okt. 22. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hideg-forró váltózuhany, illetve szőlőmagolajjal kenegesd.
2011. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hideg-meleg váltózuhany

nem kell teljesen hidegre, elég, ha éppen csak langyos, szóval a különbség meglegyen a "hideg" és a meleg között, ez a lényeg

eleinte elég kellemetlen, de megszokod, már ma este próbáld ki!


illetve dr. kelen -nek van egy feszesítője, az 500 ml-es pumpásat éri meg megvenni, nem a t.scos 150 ml-est

2011. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Minden olyan sport jó amiben megfeszül.Fekvőtámasz,súlyemelés,karkörzés ilyesmi.Valaki esküszik a sport melltartóra,én nem tudom sosem használtam.
2011. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen kell... Sportolj :)
2011. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Kepet kerunk az objektumrol!
2011. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ismerősöm ajánlott bőrfeszesítő kréme, és állítólag az jó és használ is bár nem túl olcso (én még nem próbáltam) és ha megtudom a nevét leirom :))
2011. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
t*
2011. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A sport mindenképpen jó,de mellette el kell fogadnod is hogy ilyen.Nincs ebben semmi tragédia,az a legfontosabb hogy egészséges légy és jól működj!El sem hinnéd hogy milyen kevés lánynak van tankönyvi szép cicije!

Szóval ne csüggedj!És megfigyeltem,hogy akinek kicsi a keble,vagy éppen nem olyan"tankönyvi" azoknak mind isteni feneke van :) !Az fontosabb,h jó legyen!

Szia.

2011. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 b_smart ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan szer és módszer, ami a mellet feszesíti. Nem a mellizomtól lóg a mell, hanem alkati kérdés. EL kell fogadd olyannak, amilyen. Különben sok sport éppenhogy lógósabbá teszi, pl kocogás. Az előttem írónak igaza van, nagyon kevés lánynak szép igazán a melle! De a pasik így is bomlanak utánuk. :)
2012. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyfelől végezz mellfeszesítő gyakorlatokat ( [link] pl itt, de rákereshetsz neten is). Másfelől mérsékeld a melltartó viselését minimálisra, legalább ha otthon vagy sose legyen rajtad, ugyanis azok a szalagok melyek nincsenek használva elengedik magukat. Tehát ha a melledben lévő szalagoknak nem hagyod, hogy tartsák a melleid, hanem folyton a melltartó tartja, akkor "ellustulnak" a szalagok és kinyúlnak, azaz megereszkedik a mell

és sajnos a szalagokat nem lehet újra feszesebbé tenni, mindösszesen azt tudod megakadályozni, hogy tovább nyúljanak, ha megerősíted őket

2012. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!