Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Mitől lehet ez? Majdnem...

SOS! Mitől lehet ez? Majdnem 2hete késik a menstruációm, de a teszt negatívat mutat! (bővebben alul)

Figyelt kérdés

Már majdnem 2 hete késik a menstruációm,de amikorra vártam akkor vér helyett valami barnás valami folyt!(Nálam általában így szokott lenni,hogy folyik valami barnás,utána egyből meg is jön a menstruációm)Most viszont csak barna folyás volt de menstruáció nem.Ez minek számít?

Csináltam már terhességi tesztet kb 1 hetes késésnél de negatív lett!

LEHET ESETLEG HOGY EGY HÓNAPOT KIMARAD A MENSTRUÁCIÓM?VOLT MÁR VALAKINEK ILYEN?

Azt halottam hogy az idegességtől,depressziótól is késhet a menstruáció..én elég idegeskedős fajta vagyok.

De mégis késhet ennyit? :( Várom a válaszokat!


2012. márc. 16. 20:19
 1/7 anonim válasza:
Ki is maradhat....én még csak 17 vagyok és nekem is elmaradt már egy....
2012. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jah....és én voltam orvosnál és ő mondta,hogy lehet bármitől...
2012. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is 17éves vagyok!Ma reggel is csináltam egy terhességi tesztet az is negatív lett.Csak azt hittem hogy azért nem jön meg mert terhes vagyok,de akkor ezek szerint nem vagyok az.Néha picit fáj a hasam de nem akar megjönni. :/
2012. márc. 17. 13:08
 4/7 anonim válasza:

Ha idegeskedsz annál rosszabb.

Valószinű h mert fiatal vagy.

És a hormonok még dúlnak benned és...

Az okozhat furcsaságokat.

2012. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem! Mostanába meg ha hosszú wczek akkor szúr alul a hasam:S Nem tudom mitől lehet ez.Mondjuk sűrűn járok pisilni is..lehet fel vagyok fázva?! :/
2012. márc. 19. 07:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is játszott ilyet a természet 17 éves korom körül!!! Nem voltam terhes, viszont ez lehet hormon probléma is. Nekem kevés volt a sárgatest hormonom (progeszteron), ami ahoz kell, hogy a megérett tüsző kirepedjen. Ez nálam nem történt meg, nem jött meg a mensim, és ugyanígy fájdogált / szúrkált a petefészkem. Mivel a tesztek (akkor még örültem ennek) negítvak voltak, elmentem nőgyógyászhoz. Ott Uh, ami igazolta a cisztává dagadt tüszőcskét, majd kaptam gyógyszert, szuper, pár nap múlva megjött. Ezt 5* játszottam el, majd valaki írt fel fogamzásgátlót, hogy beállítsa a napi hormonszintet, és megszűnt a probléma. DE: most 32 éves vagyok, házas, és szeretnénk kisbabát. Mi most szívunk amiatt, hogy akkor nem a hormongondot és a vérzészvart gyógyították meg, hanem csak elfedték a problémát. Vérvételekre járok, mindenféle bogyót szedek. Már fél éve kapok különböző gyógyikat, és csak remélni tudom, hogy lassan helyreáll a szervezetem és végre teherbe tudok esni. Szóval nagy gond nincs, csak tessék addig ütni a vasat, amíg valaki normálisan kezel! És ha már helyreállt a ciklusod, csak akkor avatkozz bele fogamzásgátlóval, de lehet hogy a kórelőzményedet nézve (ha igazam lesz) azt majd nem is szedhetsz! Jól gondold majd át, mert közhely, de egy nő bármit megtenne azért hogy ne legyen gyereke, majd később azért hogy legyen. Gondolj a későbbre, tanulj más hibájából! Sok sikert!
2012. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát továbbra sem jött meg a nenszeszem,úgy látszik ezt a hónapot kihagyta. :/

Voltam ultrahangon kb 6-7 hónapja..akkor kikellet volna mutatnia az ultrahangnak hogy valami gond van nem?

(gyógyszer felíratás miatt ultrahangoztak meg..csak nem volt pénzünk kiváltani a gyógyszert)

2012. márc. 22. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!