Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a hüvelygombá...

Lehetséges, hogy a hüvelygombától késik a mensim?

Figyelt kérdés

1 napja meg kellett volna jönnie, általában pontos. Már érzem hogy görcsölget a hasam. 2 napja előjött a hüvelygombám. Sajnos már sok orvosnál jártam és különböző kezeléseket kaptam, de mindig előjön :( Azt mondják, hogy van aki hajlamos rá. Anyukám is evvel küzdött, meg az egyik nővérem is, viszont a másik még a hírét sem hallotta soha.

Szóval mindig mensi előtt jön általában elő, hol 5 nappal előtte, de most közvetlenül előtte jelent meg. Tegnap este tettem fel az első kupot. Lehetséges, hogy emiatt nem tud megjönni? Mert picikét barnás, de nekem egyből tűzpiros vér szokott lenni már az első naptól. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?


2012. márc. 17. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 nap késés azért nem vészes, nem hiszem, hogy a fertőzés miatt kèsne. Viszont a menstruáció mèg jobban belobbanthatja a gombát. A hüvelyflórád rendben van? Ki kéne próbálnod a probiotikus tampont a menstruáció alatt, lehet higy az életben nem lenne többet ilyen gondod ha azt használnád. Nekem totál bevált!
2012. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!! 2-3 nap késés szerintem még nem probléma, gyakran okozza a késést ha stresszes hónap van mögötted, vagy esetleg megfáztál ilyesmik.. arra válaszolva, hogy a hüvelygomba miatt késhet-e...Hát én nekem is volt ugyanilyen problémám, utána olvastam oldalakon.. Mindenütt azt írták, hogy a hüvelygomba nem okoz semmi késést, semmit.. Nekem kimaradt egy menstruációm amikor hüvelygombám volt, aztán a következő hónapban pontosan megjött, szóval az én tapasztalataim szerint van köze a kettőnek egymáshoz. Remélem segítettem :)
2012. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!