Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori vizelés. Mi lehet az oka?

Gyakori vizelés. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Óránként kb 4×-5× járok el WCre, nem iszom túl sokat(másfél, két liter naponta) de folyton pisilek, általában színtelen, víz jön csak ki. Iskolában persze csak szünetekben járok el, és éjszaka sem kelek fel rá, kibírom, de napközben ez nagyon sok nem? Cukromat mértük, tökéletes, szóval az egészen biztosan nem okozhatja.

2012. márc. 17. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet h fel vagy fázva?nekem akkor szokott feher lenni a vizeletem,ez sok amit mész.
2012. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hólyaghurut miatt is lehet.
2012. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye kérdésnek veszed, de... Pontosan mit iszol?
2012. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem lehetek lassan fél éve felfázva!

Teát(filtereset) meg sima mentes vizet. Nem iszom cukros, szénsavas üdítő italokat.

2012. márc. 22. 15:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, és utána néztem, de a hólyaghurut tünetei nem stimmelnek rám. "rendes adagokat" pisilek, ha lehet így mondani, tehát nem csak keveset.
2012. márc. 22. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Csinàltass egy labort, hàtha kiderül valami. Teából mennyit iszol? Az vízhajtó hatású a benne található koffein miatt. Mindenesetre ràd férne egy kivizsgálás. Főleg ha korábban ugyanilyen folyadékbevitel mellett nem volt gond.
2012. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!