Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl vérzek reggelente?

Mitöl vérzek reggelente?

Figyelt kérdés
9 hónapja szültem. Rendszeresen menstruàltam decemberig. Januarban,februàrban kimaradt. Màrciusban megjött , és azóta minden reggel vérzek.Napközben abba marad. November òta nem voltam együtt senkivel. Segitsetek ! Milyen okai lehetnek? 22L
2012. márc. 17. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted ezzel nem kellene orvoshoz fordulni?!

Egyet tudunk itt mondani: nem normális!

2012. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom h nem normalis. de meg akarom varni h elmuljon es ugy menni orvoshoz. nincs vmi otleted mire lehetne gyanakodni ?
2012. márc. 17. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Hormonzavar, méhszájseb, máhszájpolip, kezdődő carcinoma. Mire várnál?! Ilyen esetben orvoshoz kell fordulni és nem megvárni, amíg elmúlnak a tünetek! Az orvos majd eldönti miképpen vizsgál meg.
2012. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a panaszod pont a vérzés, ezért nem kell megvárni, míg elmúlik, el kell menni orvosoz.
2012. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!