Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beszedtem eset utani tablettat...

Beszedtem eset utani tablettat es verzek es viszketek. Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Bevettem egy-egy surgossegi fogamzasgatlo tablettat Decemberben es januar vegen es gyakorlatilag februar elej ota verzek. Az elejen kicsit tobb volt es rendes ver, most mar kevesebb de nincs nap h ne lenne egy kicsit olyan a betet. Utana neztem a tablettanak es a mellekhatasok kozott ott van hogy enyhebb verzes jelentkezhet ezert nem izgultam, nem mentem orvoshoz. De mostmar kethete tart es az elso tablettaval semmi gondom nem volt. Raadasul az utobbi par napban elkezdtem viszketni lenn. Ez lehet a sok verzes miatt, vagy legyengult a szervezetem/felborult a huvelyfloram a ket tabletta miatt es gomba es kezeljem ugy? A helyzetet bonyolitja hogy par napon belul megjonne normalisan a menstruaciom. Most meg fog jonni normalisan? Menjek orvoshoz most, de lehet h masnap mar megjon, de amugy is verzek, szoval van igy ertelme? Vagy lehet hogy ez az egesz csak egy hulye mellekhatas es a menstruaciom vegen minden helyre all?

Koszonom


2012. febr. 18. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mindenképp orvos..anno engem is úgy vizsgált hogy véreztem..mivel azzal indultam hozzá hogy 6 hétig véreztem..szóval ez nem akadály.(számolj be a tabikról is!)
2012. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es megkerdezhetem hogy neked mi volt vegul a bajod? Mert igazabol nem akarok hulyeseget mondani a dokinak, de az egesz pontosan ugy tortent hogy bevettem a tablettat es utana ket napra szexeltunk a baratommal ugy hogy en gyertyaban voltam :D es nagyon melyre ment sztem es meg aznap delutan elkezdtem verzni. Tehat arra is gondoltam hogy esetleg megserulhettem ott belul, de viszont nem fajt ahogy csinalta. Es most se faj semmi csak verzik... Ettol fuggetlenul lehet ez is az oka, vagy ezt inkabb nem kene mondanom? :D
2012. febr. 18. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem ezt is mondd..mert akkor lehet valami sérülés is..mindenről számolj be pontosan:D( a szaftos részleteket kihagyhatod):D,kiderült hogy PCOS vagyok..(ami fura,mert ez inkább vérzésmegvonás/hiánnyal jelentkezik..)
2012. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!