Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a NORMÁLIS, nem az átlagos...

Mik a NORMÁLIS, nem az átlagos méretek?

Figyelt kérdés
Itt olvasom össze-vissza, hogy a 90-60-90 55kg 170cm az átlagos női méretek. Ez szerintem hülyeség. megmértem magam, persze tudom hogy nem vagyok egy vékony alkat, de az hogy a derekamnál próbáltam 60-ig összehúzni, úgy, hogy behúztam a derekamat, sőt már bevágott a centis, de még így se tudtam, mert ott voltak a csontjaim. Csípőmnél ugyanez a helyzet.. a csípőm 100as, de én biztos vagyok benne, hogy nem tudnám 90 re levinni, nem is akarom. De szeretném tudni hogy ha 164 cm vagyok akkor nagyjából normális kereteken belül milyen adataimnak kéne lennie ? előre is köszönöm a válaszokat :))
2012. márc. 19. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
modelleknél van ez így szerintem...nem?
2012. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze ez a 90-60-90 méret függö is.. én se tudnám meg csinálni a 176os magaságommal... a lényege az hogy arányos homokora legyen (100-70-100,110-80-110) de nem hiába van körte meg minden féle forma... a lényeg hogy a derekat az vékonyabb legyen mint a csipőd...
2012. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!