Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt már méhszájseb...

Valakinek volt már méhszájseb lefagyasztása? Milyen érzés? Nagyon rossz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább kellemetlennek mondanám, nem fájdalmasnak. kb. 3 perc az egész. Olyan, mintha görcsölnél.
2012. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hogy lehet görcsölni,ha fagyasztanak??azt gondoltam,hogy max.nagyon hideg lehet..
2012. márc. 19. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Én hideget nem éreztem, csak annyit, mintha menstruációs görcseim lennének.

Első voltam.

2012. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem par napja csinaltak es elotte csinalt egy rakszurest es akkor mondta hogy kicsit erzekeny ott igy o lefagyasztja.De semmit sem ereztem es csak par masodperc volt.O nem mondott semmit de itt sok helyen olvastam hogy kupozni kell amit en is kaptam de hogy se sex,se torna,se meleg furdo amit nem tudok sajna hogy meddig mert az en dokim semi ilyesmit sem mondott!De amugy tenleg nem is erezni!
2012. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez nem fáj egyáltalán! Én nem is éreztem semmit, pár perc az egész. Én azt kérdezném, hogy oké, hogy sex ne legyen 3 hétig... de semmiféle testi érintkezés sem lehet?? az is gondot okozhat? köszi
2012. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta,és semmit se éreztem!3 hétig nincs szex?!nekem csak 1 hetet mondott,meg,hogy ne fürödjek,inkább zuhanyozzak!szerintem,kicseszészésből mondta a 3 hetet!!
2012. ápr. 17. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kicseszésből? Nekem is 3 hetet mondott a dokim, de barátnőmnek egy másik doki 6 hetet.

Plusz nekem a fürdés is meg lett tiltva, ahogy a tampon is arra a 3 hétre.

2012. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom..Orvosa válogatja!
2012. ápr. 18. 11:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém azt mondta, két hétig nincs, szóval ahogy látom, ez elég változó :D Viszont azt nem mondta, hogy fürdeni nem lehet, de akkor inkább hanyagolom azt is, és inkább zuhanyozni fogok.
2012. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!