Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor megjön a menzeszem,...

Amikor megjön a menzeszem, nagyon kell pisilni, és nem múlik el az érzés, milyen módszer vált be nálatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
De még úgy is, hogy ott ülök a vécén, és nem pisilek, de majd felrobban a hólyagom, megőrít, aludni sem tudok tőle :(
2012. márc. 1. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én ilyenről még nem hallottam...szerintem ez nem normális, tudom h általánosságban ezt mondják, de szerintem menj dokihoz! egyébként nekem ha valami bajom van előtte erre az oldalra írok: [link] regisztráció és név nélkül lehet kérdezni, ha épp nem rendel vagy nincs szabadságon a doki....és elég hamar vissza is írnak... azt hiszem két nőgyógyász van a dokik között...
2012. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sőt a link még a jövőben is hasznos lehet, azért extra köszi :)
2012. márc. 3. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!