Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájnak a melleim, pedig csak...

Fájnak a melleim, pedig csak 1 hete múlt el a menstrúációm, ez hogy lehet? 20/L

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt fájt ennyire még mielőtt megjött volna mensim és most megint egyik napról a másikra egyre jobban estére meg mintha le akarna szakadni mikor leveszem a melltartót,ez normális néha?A barátom szerint nőttek is én nem vettem észre

2012. márc. 19. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez a terhességem idején fordult elő amíg még nem tudtam h az vagyok:))...lehet hogy a terhesség jelei?
2012. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7.-én jött meg 12.-én múlt el vagyis 1 HETE nem lenne túl korai?nem lenne gond amúgy a baba :)
2012. márc. 19. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja akkor nem tudom bocsi...bár semmi sem kizárt:)

Nem lehet h azért fáj mert egész nap benne van a melltartóban aztán este mikor leveszed akkor meg ugye lóg és hogy attól fáj?

2012. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem épp ez az hogy mensi előtt szokott ilyen lenni 2-3 napig majd megjönn és vele egyűtt el is múlik,de még van 2 hetem
2012. márc. 19. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Peteérésed van, azért fáj.
2012. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. márc. 20. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!