Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora mellméret IDEÁLIS és...

Mekkora mellméret IDEÁLIS és EGÉSZSÉGES?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nincs olyan, hogy egészséges mellméret, max. extrém esetekben, amikor egy nő melle már akkora, hogy pl. a hátát, gerincét károsítja, de azért az ritka. Nekem DD/E a kosárméretem, ami elméletileg nagynak számít, és nem érzem egészségtelennek. A hátam sem fáj tőle.

Ideális meg szerintem mindenkinek más, kinek mi tetszik. :)

2012. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
65%
Hozzáteszem, hogy mondjuk gyermekvállaláskor a babának kényelmesebb kicsi ciciből szopiznia, mint a nagyból. Könnyebben hozzáfér, könnyebben bekapja, satöbbi. Ettől függetlenül tényleg nincs olyan, hogy ideális. mindenkinek más az ideális méret.
2012. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ideális és egésszéges legtöbbször a középérték, azaz az átlag. Ez esetben 85/B.


De minden ember különböző és minden embernek mást jelent az egészséges és ideális önmaga számára. Ha neked 75/A van, akkor azzal érzed jól magad, ha pedig 100/DD akkor azzal. És akkor neked ez lesz az ideális is meg az egszséges is.


De ha súlyos önbizalomhiányod alakul ki azért, mert 70/A-s vagy, vagy súlyos egészségromlásod a 100/DD miatt (hát- és gerincproblémák), plusz önbizalomgondok, akkor kened nem ez az ideális sem az egészeéges akkor sem, az egész társadalom ezt harsogja. magadnak kell megtalálnid azt, ami neked ideális és egészséges és tenni érte, hogy az is legyen. Magyarul: elfogadni magad, ha pedig valamit nem tudsz elfogadni magadon, akkor változtatni rajta, amin lehet.

2012. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én fiú vagyok így nem tudok úgy olyan szempontból nyilatkozni ahogy a hölgyek. Csak az ideálisról az egészségesről nem. Nekem az az ideális ami nagy! Pl nekem ez a maxos: [link]


Ami ennél nagyobb az már túl nagy szerintem, de Wendyé (így hívják a hölgyet és 32JJ mellmérete van semi szilikon) tökéletes sztem. Persze azért ez a nagy mellnek a véglete nálam és nem mondanám, hogy sok nőnek ideális és egészséges lenne. Legyen formás és ne lógjon lehetőleg és az sem árt ha nagy szerintem. De nyilván én férfiszemmel nézem :)

2012. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!