Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? (kifejtem lejjebb)

Mi lehet ez? (kifejtem lejjebb)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és van egy "kisebb" problémám. December óta, havonta jelentkezik nálam felfázásos tünetekkel járó betegség. Gyakori vizelési ingert érzek, néha a véres a vizeletem, és csíp is vizelés közben. Laborvizsgálaton megnézték a vizeletem, de nem találtak benne semmi fertőzőt. Előző hónapokban nem figyeltem, de utolsó két alkalommal a menstruációm előtt kb. egy héttel jelentkeztek ezek a tünetek. Gondoltam még arra, hogy elég sokat stresszelek különböző apróságokon is. Mi a véleményetek, mitől lehet ez? A válaszokat előre is köszönöm!
2012. márc. 22. 21:17
 1/7 anonim válasza:
go urulógushoz...nem vicc...
2012. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan h sűrűn kellett vizelnem, meg fájt a húgyhólyagom, be is volt gyulladva és emiatt fájt.. no meg csípett is mikor vizeltem.. Nekem a házi orvosom írt fel vmi tablettát, amit 1 hétig szedtem és aztán elmult...

Ne csak urologushoz menny el, kérj egy ultrahang vizsgálatot is...

19/F

2012. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csináltass egy másik vizsgálatot,mert valamit nagyon elszúrtak első alkalommal.
2012. márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézesd meg újra a vizeletedet. Ha gyorstesztet (tesztlapot mártanak a vizeletbe-ezt háziorvos is meg tudja csinálni) csináltak először, akkor az csak azt állapítja meg, hogy van-e fehérje vagy vér a vizeletedben. A "rendes" laborban történő leoltás tudja pontosan kimutatni, hogy milyen fertőzésed van.
2012. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenképp elmegyek megint orvoshoz! :)
2012. márc. 23. 13:37
 6/7 anonim válasza:
Az esetek nagy százalékában ez komplex probléma, sajnos pár éve én is belestem... Bakteriális vagy gombás fertőzés, ami a húgyutak mellett a hüvelyben is megtelepszik... És innentől kezdve saját magát fertőzi vissza az ember (egyik szervet a másikról...) megoldás: Urológus PLUSZ nőgyógyász... Antibiotikumot fogsz kapni hüvely tablettával kiegészítve, ami mindkét helyről kiöli a bacikat, és ennyi. Megelőzés későbbre: nem kilógó derék, nem leülni hideg helyre, szelesebb, nyirkosabb időben tőzegáfonya készítmények.
2012. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, csak most jöttem vissza ide. Igen, ugyanígy történt velem is, ahogy leírtad, és azóta minden rendben :) Tőzegáfonya kapszula van itthon, mindig, most már óvatosabb vagyok!
2012. máj. 8. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!