Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a terhesség végi fehérje vizeléssel plusz magas vérnyomás és vizenyös láb kiséri?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok és megjelent a vizeletembe a fehérje ezt mellet magas vérnyomás és vizenyős láb is jelentkezett kinek mi a tapasztalata e téren
2012. márc. 23. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen kórház.
2012. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként : [link]
2012. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a magas vérnyomás mindenképpen orvost kíván ebben az esetben, szóval a lényeg: hogy kövesd az orvos utasításait, nagyon figyelj rá, mert veszélyes lehet

és ha otthonszülést terveztél, azt lehet, hogy el kéne felejteni

gondolom orvos tud ezekről már és adott tanácsot, ha nem tud mindenről, akkor mihamarabb beszélj vele

2012. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bár én 26 hetes vagyok, de egy barátnőmnek januárban sürgősségi császár lett a vége, mert "szartak" a tüneteire. Neki is fehérje, magas vérnyomás, pár hét alatt több kg víz ment rá és senkinek nem tűnt fel! Reggel volt a fogadott orvosánál, aki közölte, hogy itt még egy hétig nem lesz baba. Hajnali 3-kor sürgősségi császár: felment a vérnyomása, elkezdett fulladni, vérzett az orra, a babának rossz volt a szívhangja, és a babánál is kérdéses volt az oxigénhiány mértéke, aki papír szerint 1 héttel született hamarabb, de már nem kapott elég tápanyagot és 2800 gramm lett. szerintem orvos és ne hagyd magad lerázni ez mindkettőtökre veszélyes, ha már mindhárom tünet jelentkezett!
2012. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!