Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan aki fogamzásgátló...

Glitterdream kérdése:

Van olyan aki fogamzásgátló mellett szed Teperint?

Figyelt kérdés
Nekem most írták fel fejfájás kezelésére, de a tájékoztatójában benne van, hogy a fogamzásgátló hatását befolyásolhatja. Kérdésemmel arra vagyok kíváncsi, hogy aki már szedi így egy ideje (fogamzásgátlóval együtt), mit tapasztalt, volt-e ebből problémája?
2012. márc. 23. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha odaírták a betegtájékoztatóba, akkor igen valószínű, hogy nem véd majd a bogyó... Más védekezést is alkalmazzatok amíg rá nem kérdezel ezzel egy orvosnál.
2012. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából én megkérdeztem a doktornőt, aki felírta, és azt mondta, hogy a kb. 2 tablettás dózisnál nem szokott ilyen gond lenni (mármint teherbeesés). Csak hát nekem olyan bizonyíték kell, ami valaki tapasztalatán alapszik. A neten hiába kerestem címszavakkal, vagy fórumokra, nem dobott ki olyat, amiben valaki erről írt volna.
2012. márc. 23. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a fejfájásod a tablettától van?

Egyébként fejfájós nőknek nagyon nem ajánlott a tabletta, főleg ha migrénje van vkinek.

Inkább keress hormonmentes megoldást.

2012. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem, mert a fejfájásom már a tabletta előtt is megvolt, és nekem ez az egyetlen módszer, ami ideális a fogamzásgátlással kapcsolatban.
2012. márc. 25. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!