Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs zavar vagy...

Menstruációs zavar vagy valami más? :S

Figyelt kérdés

Ma a 29. napon vagyok. Körülbelül egy hete fájdogál alhas tájékon, a melleim fájtak és kemények voltak két napig... ma a bugyimon kevés inkább narancssárgás pirosas vmi.. köztes vérzés ( vagy hogy is nevezik:S) csak nem lehet..:/ voltam barátommal körülbelül 3 hete..óvszer volt ..de levette aztán be dugta de nem engedtem neki.. ennyitől csak nem lehetek terhes..

arra is gondoltam hogy elég stresszes hónap volt.. lehet hogy attól ilyen amilyen..?! történt már vkivel ilyen?:S


2012. márc. 23. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
29 nap az bőven normális, még a 35, max 40 is. A stressz,a gyógyszerek kihatással lehetnek rá, ha fáj a hasad, szerintem pár napon belül megjön.
2012. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ihatsz vörösbort, nekem attól megjött! Persze kitudja, hogy másnál beválik-e, viszont kipróbálhatod, bajod nem lesz, amúgy is egészséges naponta egy kis bort fogyasztani. :)

Esetleg ülj meleg vízbe, attól is megjöhet. Amúgy hány éves vagy?

20/N

2012. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen a 29. nap még normális.. csak az zavar, hogy nem szokott fájni a hasam..egyáltalán! nem fájt a mellem ..meg normális volt a vérzésem is. 17 éves vagyok

köszönöm a tanácsokat!:)

várok holnapig és meglátjuk mi lesz..

2012. márc. 23. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is megeshet, hogy egyszer mikamard amúgy, de éetesd meg, nem kell 3 nap késés után kiszaladni a világból, akár 5-7-9 nap késés is belefér egyszer-egyszer.
2012. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

persze-persze nem a késéssel van baj.

meg jött szóval okéé eddig

csak hogy nagyon sok van és ennyi nem szokott lenni na meg iszonyatosan görcsölök és lehet ez nem függ össze vele de hőhullámaim vannak

már az is lehet hogy csak beképzelem?!:D :S

2012. márc. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!