Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét után 2-3 nappal...

Együttlét után 2-3 nappal alhasi fájdalom, normális ez?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek. Igazából hormongyógyszer, ami fogamzásgátlóként is funkcionál. Általában egy időpontban este szedem,de volt 1-2 óra eltérés,hogy késtem,de mindig pótoltam. Az együttlétünk után 2nappal a jobb petefészkem kezdett szúrni, másnap a bal. Azóta nagyon ritkán időközönként fáj, néha szúr, vagy mindkét oldalon, vagy közötte. Baj lehet? Normális válaszokat várok, Köszönöm!
2012. márc. 23. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladás, menj orvoshoz.
2012. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit előredülledt az alhasam, gyakori a vizelési inger is. Viszont PCO betegségem van. 1hete történt a dolog.. nem tudom baba gyanús-e ? vagy más ?
2012. márc. 23. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
PCO + fogamzásgátló (hormongyógyszer) mellett szintem kizárt, hogy terhes vagy. A gyakori vizelés is inébb felfázás, kismedencei gyulladás jele lehet szerintem. Mindenképpen doki, hétfőn!
2012. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma ügyeleten voltam, de kivan zárva a húgyuti fertőzés, kismedencei felfázás stb.,tehát vizelet vizsgálat ezt nem mutatta ki. Valószínű, hogy nőgyógyászati probléma. Nem sokszor szúr a petefészkemnél, ám egyre sűrűbb a vizelési inger. Borzasztóan aggódom, hogy esetleg teherbe estem.

Cypromix gyógyszert szedem egyébként PCOS-ra. Gyakran késtem 1 esetleg max 4-5órát a beszedésével, de pótoltam. Így lehetséges a teherbe esés? Aggódom. Köszönöm a válaszokat !!

2012. márc. 24. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Kismedencei gyulladás is nőgyógyászati probléma, pl petefészekgyulladás, méhgyulladás, bár nálad inkább a petefészkek lehetnek érdekeltek. Meg aztán lehet még 1000 meg 1 dolog, nődokihoz sürgősen! A tablettádnál sztem pár óra késés nem számít.
2012. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!