Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Körülbelül egy hete elkezdett...

Körülbelül egy hete elkezdett csípni és fájni a nemiszervem belső része, például víz érintésére, és kifejezetten szeretkezés közben. Pontosan nem tudom mi lehet a baj. Mit javasoltok? Lent bővebben.

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet, mert voltam orvosnál, de nem vizsgált meg, a panaszok alapján azt mondta valami kisebb fertőzés, majd rendbe jön kb 1-2 hét alatt. Most már nagyon fáj, mikor a párom belém akar hatolni. Még egy centire sincs bennem, de már ordítani tudnék. Mit javasoltok mit csináljak? Az orvost ne írjátok, hétfőn megyek vissza, csak addig is jó lenne valamit tudni.

Köszönöm


2009. jún. 13. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés lehet,de azért fura hogy azt mondta a doki hogy kisebb fertőzés és majd el múlik 2-3 hét alatt:S és ahogy értettem nem adott rá semmit.Fürödj meg kamillás vízbe az csökkenti a gyulladást,még az ecetes vizet is halottam,bár az most nem jó mert csípne,és még van hogy szódabirkabónás vízben fürdöl meg.Remélem tudtam valamit segíteni.Jobbulást.
2009. jún. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Leginkább gomba lehet.

Az én nőgyógyászom rutinszerűen felírja a Canesten kenőcsöt ilyenkor. Ügyeletes patikában beszerezheted. Ha nem gomba, akkor sem árt, ha ezzel feleslegesen kented.

2009. jún. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!