Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Már negyedik...

Mitől lehet ez? Már negyedik hónapja nem rendes piros vérzésem van, hanem barnás pirosas.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy itt senki nem orvos,de hátha valakinek van hasonló problémája.Lehet,hogy az okozza,nem egészen 1 év alatt felszedtem 14 kg-ot?
2012. márc. 24. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális változás, de lehet női betegség jele is. El kell menni orvoshoz, és most már nincs hová halogatni. Nme jó ezekkel játszani. Az is fura, hoyg egy év alatt meghíztál, meg ez is van. Meg kell vizsgáljanak!
2012. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia.Közben voltam rákszűrésen,teljesen jó lett az eredmény és ultrahang sem mutatott ki semmit.Hormonvizsgálatra kell mennem,menses alatt,de most meg már 1 hete késik.Mondjuk ez nem újdonság,már többször volt ilyen.Január óta diétázok,már 9 kg lement.
2012. márc. 24. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
a fogyókúra is lehet az oka, hogy megváltozott a menstruációd, ha a hormonális és egyéb dolgok ki lettek zárva.
2012. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!