Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete egészségügyi küretem...

1 hete egészségügyi küretem volt.2. -ik nap már nem véreztem, de 4. -ik naptól kevés barnás, majd pecsételő vérzésem van (rendes "piros" színű). Néha fájdogál a hasam alja. Volt már ilyen valakinek? Kell tennem valamit, vagy ez így jó?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 06:04
 1/3 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:

A beavatkozást követő 7-10. napig még ürülhet vér, véres savó, váladék. Ha nem szűnik, vagy erőteljes vérzésbe vált, és a fajdalmaid nem enyhülnek, netán fokozódnak, mindenképpen keresd fel a beavatkozást végző orvost.

Ha belázasodsz, erős, görcsös fájdalmak lépnének fel, akkor azonnal menj orvoshoz.

2009. nov. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem is így volt. Akkor van probléma, ha a vérzés és hasfájás erősödik.
2009. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat,nagyon hasznosak voltak.
2009. nov. 4. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!