Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is kapott gombát (Always)...

Más is kapott gombát (Always) betéttől?

Figyelt kérdés
Normálisan tisztálkodom, a betét is sűrűn cserélem és csak ezzel a márkával vannak gondjaim. Két menstruáció alkalmával használtam a következménye: ahová a betét ért a bőrömhöz bevörösödött, mint ha megégett volna majd nagy darabokban lehámlott. Babáknál használt gyógyszertári kenőccsel szépen el is múlt. Következőleg vettem más fajtát nem volt probléma. Most megint alwayst vettem. Ezúttal már gomba lett az eredmény. Csak én nem bírom ezt a márkát vagy másnál jelentkezett ilyen?
2012. márc. 24. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Én is bepirosodok tőle és pattanások jönnek ki ott ahol a betét hozzámér. Megfigyeltem mert ez a márka ilyen gumis szerű bevonata van és azok a márkák ahol pamutos a fedőréteg azzal nins gondom
2012. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Igen én is kaptam.

21/F :)

2012. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most, hogy mondod nekem is az always betéttől volt bőrirritációm! A gombát nem kaptam el, de határozottan kipirosodott a bőröm és nagyon kellemetlen volt.
2012. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
21/F milyen humoros. :)
2012. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem olyan vicces ám a gomba mint amilyennek hiszed:)

21/F

2012. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tán nőnek szoktál öltözni, innen ez a sok tapasztalat? :)
2012. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sajnos, nekem a pamutostól is ilyen volt! :-( Remélem, gyorsan kigyógyulok ebből a vacak gombából, mert igen kellemetlen.

21 éves férfi nevettem, mert hirtelen nem tudtam hová tenni,de tényleg elég kaka dolog ám ez.

2012. márc. 24. 23:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, de izgi lenne :$

Csak nem ártana hozzá egy sminkes lány.

Vállalod ?:)

2012. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
21/F szerintem számodra is fontos lehet,mert ha a barátnőd jár így elkaphatod tőle. És akkor tényleg elmondhatod, hogy te is így jártál!
2012. márc. 24. 23:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőm, elkerülnek.

Lehet ijesztő vagyok vagy ilyesmi.

Lehet egyszer majd egy ilyen kérdést is felteszek képestől :)

2012. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!