Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betéttel lovagolni? SOS.

Betéttel lovagolni? SOS.

Figyelt kérdés

én még nem használok tampont, csak betétet szoktam.

Lovagláshoz nagyon rossz a betét??


14/L


2012. márc. 25. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sokszor voltam úgy. Mindig izgultam hogy nehogy olyan legyen a gatyám, főleg kikönnyített ügetésnél, vágtánál ne látszódjon, de soha nem volt igazából probléma. Csak utána cseréld ki. Ha nagyon izgulsz, akkor fekete gatyába menj mert megnyugtató, hogy ha olyan is lenne a gatya, nem látszódna. Remélem segítettem
2012. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is izgulok egy kicsit..

Fekete a nadrágom amugy..

köszönöm a választ

2012. márc. 25. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes, mint amennyire elsőre hangzik. Én is nagyon paráztam, de végül nem volt semmi.
2012. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oké.:)

Most megnyugtattatok.:)

Köszii

2012. márc. 25. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem rajtam lovagolsz nem gáz.

Bocs, nem bírtam kihagyni :)

21/F

2012. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jézusom.xD..:)))
2012. márc. 25. 20:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, én biciklizésnél mindig átázok betéttel...

Persze lovaglásnál picit más (csak párszor lovagoltam még, szóval nem frissek az élmények :), meg attól is függ, hogy mennyire erős a menstruációd. Nekem eléggé az.

2012. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jó betétet használsz, akkor teljesen kibírható. Előtte utána cseréld, és akkor nem lesz gond.
2012. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én annyit szoktam csinálni, hogy éjszakai betétet teszek be, mert azért elég intenzív mozgás.

Közvetlenül azelőtt cserélem ki, hogy elkezdeném leápolni a lovat, és leszállás után ellenőrzöm. Nem szokott gond lenni, nyugi, nálad sem lesz :)

2012. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én lovagoltam gyakran betéttel, nem volt különösebben gáz. Ha átázásra gondolsz, ilyen nem történt, de mindig éjszakait használtam ilyenkor. Nekem inkább azzal volt bajom, hogy ügetésnél nagyon "kidörzsölt" egy idő után, így mindig jó puhát választottam. Libresset, ha jól emlékszem, de már régen volt.
2012. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!