Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete késik a menzeszem,...

1 hete késik a menzeszem, vettem tesztet negatív lett. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Máskor menzesz előtt mindig fájt a mellem és feszült, a hasamba bele-bele szurkált a fájdalom, tudtam h egy hét múlva meg fog jönni, de most semmi, nem fáj a hasam és a mellem sem, nem érzem h megjönne... Lehet hogy terhes vagyok?
2012. márc. 26. 12:48
 1/1 anonim válasza:

Előfordul hogy én sem produkálok "tüneteket" mielőtt megjönne. Van okod arra hogy aggódj a terhesség miatt?


A ciklust elég sok minden befolyásolhatja. Én mostanában kezdtem átállni másfajta táplálkozásra (életmódváltás), és majdnem 3 hetet késett! (+ stressz is befolyásolt.)


Természetesen ha van okod rá, akár már megszakításos együttlét után is, akkor nem kizárt a terhesség. (Soha sem zárható ki.) Persze 1 hét után nem feltétlenül kell erre következtetni, hiszen más ok is lehet a háttérben.


1 hét múlva csinálnék még 1 tesztet, vagy elmennék dokihoz.

2012. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!