Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már kellene melltartó, dezodor...

Már kellene melltartó, dezodor de anyu nem akar venni nekem. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 12 éves lány vagyok. A menstruációm még nem jött meg, de cicim már van. Nem olyan nagy, de ha felveszek egy póló és trikót nem veszek fel akkor eléggé látszik, ez nagyon az zavar. Már az összes osztály társam melltartót hord, még olyan is aki olyan mint egy vasalódeszka. Farsangra kaptam egy nagyon jó ruhát, de ott is nagyon látszott a cicim, a nő akinél vettük a ruhát (és egy másik is, ahol körülnéztünk) mondta, hogy ez jól áll nekem csak egy melltartót kéne alá vennem. Erre otthon anyu mondta, nem kell nekem még melltartó. Ez annyira idegesítő, mert mikor farsangon is táncoltunk lötyögött. Miért ilyen anyu? :/


Mivel kamaszodom elég sok a pattanásom, sokat izzadok. Suli végére elég büdös vagyok. Volt egyszer órán, hogy az egyik lány megkérdezte, hogy mi ez a szag. Nem tudta, hogy én vagyok de nagyon ciki volt. Már anyu is érezte, hogy pl. tesi után nagyon megizzadok. Egyszer bent voltunk a boltba a dezodoroknál. Mondtam anyunak, hogy kellene mert izzadok, erre választ egyet magának. Miért csinálja ezt?



2012. márc. 27. 16:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi most látom, hogy rossz témához tettem :S
2012. márc. 27. 16:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még 12 évesen tényleg nem kell rendes melltartó, de sportmelltartó már igen. Beszéld meg anyukáddal, hogy az viszont kell, tesinél pláne szükséges, ha nem érti meg kérj azt a rokonaidtól szülinapodra, névnapodra. De megkockáztatom tegyél félre a szebpénzedből és vedd meg magad. De azt, hogy dezodort miért nem kaphatsz nem tudom ésszel felfogni. A suliban tesi előtt és után kunyerálj a barátnőidtől, ha spray dezodora van anyukádnak használd azt.
2012. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Melltartót csak olyannak "kell" hordania, akinek olyan nagy, hogy lóg a melle

az anyukád nagyon jól teszi, hogy nem engedi, hogy rendes melltartót hordj, mert ahogy elkezded hordani, a melled lévő tartó szalagok el fognak kezdeni lustulni, ernyedni, és lógni fognak kezdeni a melleid, pusztán azért mert melltartót hordasz, és akkor meg már muszály lesz hordanod, hogy ne látszódjon

amúgy meg lehet, hogy most csak azért látszik jobban a melled a ruhában, mert még növésben vagy, nekem is akkor jobban látszott, de manapság (21 évesen) a kutya se veszi észre, hogy van-e rajtam vagy se, és tökéletes alakúak és feszesek a melleim (nem hordok soha melltartót, csak sportra sportmelltartót)

amúgy a ruhaválasztás is fontos

ha ruha vásárlásnál odafigyelsz, és olyan ruhákat választasz, akkor se fog látszani

nah de sportmelltartót tényleg kérhetsz nyugodtan

2012. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyukádnak, hogy sportolásnál fájnak a melleid és azért szeretnél melltartót, ezt csak nem utasíthatja vissza! Ha pedig azért nem akar neked dezodort venni, mert nem akarja, hogy ennyi idős korodban "szagosítsd" magad, akkor kérj tőle izzadásgátló stiftet,( Dove, Fa, Lady Speed Stick) aminek sokkal enyhébb illata van, mint a dezodornak, viszont nagyon jól véd a szagok ellen. Ez ellen aztán nem lehet semmi kifogása.
2012. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aranyhajulany válasza:
100%
ha majd engedi anyukád, (vagy összespórolod a zsebpénzed rá) secret keyt vegyél! a rózsaszínt! imádni fogod az illatát és még használ is :)
2012. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!