Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj, ha nem hordok melltartót?...

Baj, ha nem hordok melltartót? Nincsenek nagy melleim, B kosár a méretem (huszonéves lány vagyok)

Figyelt kérdés
Kényelmetlennek érzem a melltartót ás zavar, amikor néha rajtam van, ezért nem szoktam hordani. Viszont félek, nehogy később lógjanak a melleim.

2012. márc. 18. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
39 éves vagyok, nekem is B kosár kellene, de sosem hordtam melltartót, és egyáltalán nem lóg a mellem. A mell a súlyától ereszkedik meg, illetve majd öregkorunkban, amikor már a mirigyek benne szép lassan elfogynak, de azon meg a melltartó sem segít majd.
2012. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Te is azért nem hordasz melltartót, mert kényelmetlennek találod?

Ha esetleg átlátszik a mellbimbó, nem szokott zavarni? Engem igen, de ha rajtam van a melltartó, az még jobban zavar... :(

2012. márc. 18. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Utálok mindent, ami szorosan a bőrömre tapad, és a melltartó ilyen. Ha csak a mellbimbóm formája sejlik át, az nem zavar egyáltalán, átlátszó felsőt meg nem veszek.
2012. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem baj. 25-30 évvel ezelőtt még nagyon sok nő nem hordott melltartót, és akkor is teljesen jól éltek, azóta terjedt el ez a mánia, hogy 12 év fölött szinte kötelező, akár kell, akár nem. Érezd jól magad nélküle! :-) B-s mellek, ha jól vannak karbantartva, igen valószínűtlen, hogy lógni kezdjenek ettől. Sportoláshoz viszont vegyél fel egy kényelmes sportmelltartót, mert olyankor károsodhatnak a szalagjaid, de az nem olyan, mint a "rendes" melltartó.
2012. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. Barátnőm sem hordott. Lógni nem fog, ugyan már.* Sportoláshoz azért vegyél ahhoz valót.


*Egyébként az egy evolúciós pozitívum, hogy lógó mellek. Halálkomolyan! Egy NEM labdakerek, inkább enyhén lógó mellből könnyebben táplálja az anya a gyermekét.

2012. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na persze. Ideális esetben ki sem kell emelni a gyereket a kiságyból, csak beereszteni mellé a cicit. :D
2012. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
21:59: Nem rossz ötlet, de hamar megfájdulna a hátad! :-DDDD
2012. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is B vagy C kosaras, egy pár plusz kiló ingadozni szokott rajtam, ettől függ, milyen kosár kell.

33 éves vagyok, nem lóg egyáltalán, szép feszes. Igaz, nincs még gyerekem. Persze 20-as éveim közepéig valamival feszesebb volt, de tényleg szinte jelentéktelen a változás.

Ja, és én is nagyon ritkán hordok melltartót. Persze, ha mész edzeni, futni, akkor mindig hordj jól tartó, erős cicitartót.

Amúgy lehet kapni olyat, ami nem kényelmetlen. Igaz, azért azt sem mondanám, hogy nem érezni, hogy rajtam van.

Szóval a New Yorkerben vannak nagyon jó szabásúak, tapasztalataim szerint.

2012. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nyárra olyan felsőket érdemes beszerezni, amelyekben van beépített szivacspárna. Vagy én olyat szoktam még hordani, hogy ne látszódjon át a mellbimbóm, ami egy vállpántos felső (kombiné?) szintén egy vékony szivacsbéléssel. De ez egyáltalán nem kosaras, tulajdonképpen nem tart semmit, csak takar.
2012. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!