Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm után 2 héttel...

Menstruációm után 2 héttel barnás folyás mitől lehet? (lent több info)

Figyelt kérdés
van barátom és le is feküdtem már vele (de védekeztünk és nem volt olyan alkalom!!) már 6 éve megvan (16L) ez mitől lehet? olvastam olyanokat is hogy lehet terhes leszek vagy hogy ez normális most akkor melyikre van nagyobb esély??
2012. márc. 29. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:
azt nem írtam hogy máskor fehér folyásom szokott lenni ilyen tájban lehet hogy most barna lett valamitől?
2012. márc. 29. 15:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Évenként 1x ha előfordul akkor semmi probléma persze ha nem kíséri fájdalom. Stressz , megváltozott étkezés , megerőltetés , szauna , gógyszer , betegség is okozhatja. Mivel védekeztetek ezért 99,9% hogy nem vagy az.
2012. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát stressz az van :/

kicsi alhasi fájdalom az volt de máskor is volt de már lehet azért is fájt mert megijedtem

2012. márc. 29. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!