Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj lehet? Egy hónapja menstru...

Baj lehet? Egy hónapja menstruáció után 2-3nappal nagyon görcsöltem napokig, és véres barnás folyásom volt. Most holnapig van meg, ma nem csak vér, hanem barna is folyt, és az alhasam nagyon fáj, nem görcsöl, hanem iszonyatosan szúr.

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
ezzel el kell menni nögyógyászhoz, mese nincs!!!!lehet,h csak egy sima megfázás...
2012. febr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet sokminden, felfázás, de más is akár, a doki megmondja és legalább megnyugtat. nekem barnás folyásom menzesz előtt hormonálisan volt de nekem nem görcsölt igy
2012. febr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálam a görcsölés állandó, mióta megszültem. Voltam nem rég dokinál, kaptam gyógyszert húgyhóhyag gyulladásra, egy hétig nem görcsöltem, de aztán megint. :/
2012. febr. 16. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!