Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg? Részlet lent

Miért nem jött meg? Részlet lent

Figyelt kérdés
védekeztünk a párommal(durex), eddig nem volt gond vele, de most már egy jó idelye nem jött meg, és félek, h. terhes vagyok(bár kétlem, nem volt rá lehetőség, h. a sperma belém jusson)lassan 3 napja nagyon sűrűn járok wc.-re pisilne(felfáztam)lehet ez az ok????
2009. jún. 15. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A felfázás elég ok rá, hogy ne jöjjön meg! Nekem máskor két hetet késett miatta. Persze engem is a gutaütés kerülgetett, pedig tudtam, hogy terhes nem lehetek, de azért mégis nagyon zavart.
2009. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha beteg vagy késhet. ha mindent jól csináltatok tuti nem lehetsz terhes, azért nem jön meg mert stresszelsz emiatt. nekem is volt h 2 hetet késett és teljesen meg voltam ijedve (mi is óvszereztünk), és végül azért jött meg, mert a barátom megnyugtatott h nincs gáz és ahogy megkönnyebbültem meg is jött :)
2009. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ok lehet a felfázás is.

Ha nem volt rá lehetőség akkor ne aggódj.Igaz a sűrű pisilés a terhesség jele is lehet.

Várj még 1-2 napot és csinálj tesztet.

2009. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

EZ BIZTOS, MERT ANYUM MÁR EGY KICSIT IDEGES, H. NEM JÖN MEG NEKEM(mindent meg szoktunk beszélni, és ezt is tudja)

ÉN PERSZE HIÁBA MONDOM NEKI, VÉDEKEZTÜNK, ÉS NEM VOLT LYUKAS...STB ILYENEK, DE NEM HISZI EL. SZERINTETEK KÉRDEZZEM MEG ESTE A DOKTORTÓL?? MA 5 KÖRÜL MEGYEK HOZZÁ(HÁZI DR.)

2009. jún. 15. 14:13
 5/7 A kérdező kommentje:
terhesség jel a sűrű pisilés?? jajj ne!!!!! mostmár nagyon ideges vagyok!!!!!!
2009. jún. 15. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó ne ijeszd már meg teljesen szegényt!

ha igaz, akkor pár órával volt ezelőtt egy hasonló kérdés, amit vagy egy ugyanilyen cipőben járó lány vagy te írtad. ott már mindenki nyugtatott ezerrel h nincs gáz, ne idegeskedj feleslegesen, te mondtad h normálisan védekeztetek. kül anyukádtól meg megkérdezhetnéd h ugyan anya, neked mindig napra pontosan megjött tini korodban?

persze h mindenki aggódik de ekkora drámát nem kell csinálni olyan helyzetben amikor megfelelően védekeztetek (ha igaz h az előző is a te kérdésed)

2009. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen igaz, az előzőt is én írtam, köszönm válaszaitok, azért írtam többször, h. többen lássátok, és segítsetek

köszi mindenkinek!!!:-)

2009. jún. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!