Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért olyan nehéz megszabaduln...

Miért olyan nehéz megszabadulni a hüvelygombától?

Figyelt kérdés

rengeteg ilyen kérdést olvasok itt is meg más fórumon is sok nő panaszkodik

én is sokáig szenvedtem tőle, most épp candida diétázom, remélem ez segíteni fog


nem értem, hogy a mai orvostudomány miért tehetetlen sok esetben

az orvosok nagy része meg kenetet sem vesz, csak írja fel a drága kúpokat, gyógyszereket melyek sokszor nem is használnak



2012. márc. 31. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:

candida diéta annak való, akinek az emésztőrendszere fertőzött...hüvelygombára max a placebohatás miatt használ



ha nem volt kenettenyésztés, akkor nem tudhatod, milyen fertőzésed van


és azért olyan nehéz szabadulni a fertőzéstől, mert a nők többsége vény nélküli szarokkal kezeli magát és azzal is rosszul - a gombatörzsek meg rezisztenssé válnak


+ a partnerek szinte soha nincsenek kezelve

2012. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ja és annyit hozzátennék, nekem eddig minden felírt kúp használt, és a magándoki számlájával együtt olcsóbban kijöttem a gyógyszerek és kúpok megvásárlása után, mint a vény nélküli szarok árai...


ennek egy oka van, én normális orvost választottam magamnak ;)

2012. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A Candidától én is szenvedek már jó sok éve. :( Néha az arcomon is jönnek ki foltok... Kellemetlen.

Egy ismerősöm fog majd mostanában készíteni egy tenyészetet, amiből talán rájön, hogy mégis milyen gyógymódtól tudnánk megszabadulni tőlük. Ez a gomba nagyon rezisztens (ellenálló) fajta. Már több krémet is kipróbáltam ellenük, de utána visszatértek. Diétáztam is fél évig semmilyen cukor, keményítő tartalmú kaját nem ettem. Majd visszatértek.....

2012. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2.nek

"nekem eddig minden felírt kúp használt, "


Na de akkor nálad is vissza vissza térő dologról van szó, nem?

2012. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy az a nőgyógyász érdeke, hogy "túl" gyorsan megszabadulj a hüvelygombádtól.
2012. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
partner kezelése nélkül nem ér az egész semmit...
2012. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az 1-nek nincs igaza!

minden nőgyógyász a kúpok mellett a candida diétát javasolja, mert a gomba leginkább a szénhidrátra és a sok cukorra jön elő....

Nekem bevállt a candida diéta



egy volt sorstárs

2012. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5 éve küzdöttem minden gyógyszert beszettem kúpot, nem használt, kipróbáltam a diétát másfél éve panaszmentes vagyok!


és én tényleg betartottam!!!!!


előző voltam

2012. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9es. Szia! Meddig tartott a diéta és miből állt?Közben a hüvelyt is kezelted?
2012. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"2.nek

"nekem eddig minden felírt kúp használt, "


Na de akkor nálad is vissza vissza térő dologról van szó, nem?"


ja, 12 év alatt 3×, az utolsó kettő eset azért, mert az idióta, akivel együtt éltem gumi nélkül félrekefélt

2012. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!