Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek van valami komoly...

Szerintetek van valami komoly betegségem?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk a barátommal egy autóskiállításon, és reggel nem ettünk semmit, csak ahogy felértünk Pestre és ettünk a Burger King-ben. Napok óta azt éreztem, hogy mintha nem tudnám megemészteni az ételt, amit eszek. Ha reggel 8 órakor eszek, akkor még du. 3 óra fele is azt érzem, hogy mintha egy lovat ettem volna. Ahogy elmentünk a kiállításra, éreztem, hogy nagyon tele vagyok és hányingerem van. Vettem be dipancrint (nem tudom hogy kell leírni) de ugyan olyan volt tőle. Egyre nagyobb hányingerem volt és már szinte öklendeztem, gyorsan elszaladtam a mosdóba, ott nem tudtam már hányi, próbáltam magam hánytatni, hogy ha kijön sokkal könnyebb lesz utána, de nem tudtam hányni sem. Utána bevettem B6-ot attól már lassacskán elmúlt, de már akkor hazafele jöttünk, mert nem akarta barátom, hogy rosszul érezzem magam ott, pedig még maradhattunk volna. Sok ember volt egyébként, nem szeretem a nagy tömeget. Esetleg ez is okozhatta azt a nagyfokú hányingert?

Gyomorbajom van? Mitől van ez? Nem eszek nehéz ételeket!! Volt már valakinek ilyen?


2012. ápr. 1. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt mi ne fogjuk tudni megmondani.

"Sok ember volt egyébként, nem szeretem a nagy tömeget. Esetleg ez is okozhatta azt a nagyfokú hányingert?

"

De még mennyire, pszichésen szinte a világ összes tünetére képes vagy. Ha aggódsz menj és kérj beutalót gasztroenterológiára, ha nem találnak semmit pszichés eredetű a bajod.

2012. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helytelen táplálkozás, egy burger kingtől meg nem tudom mire számítottál, mocskos méreg... főleg ha az imunrendszered így le van gyengülve.
2012. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sosem szoktam gyorskaját enni, most egyszer ettem ilyet, nem volt nehéz mert buci, csirkehús, saláta, paradicsom, majonéz + narancs juice... szóval nem tudom mitől lehetett ez a nagy hányinger :S
2012. ápr. 1. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!