Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen körülmények...

Nektek milyen körülmények közt jött meg?

Figyelt kérdés

hány évesen?

Hol?

váratlanul ért?

voltak elő jelei?

fájt?

tampon vagy betétet használtál?

megijedtél?

ne azt írjátok hogy sok ilyen kérdés van és hogy keressek rá!


2012. ápr. 1. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Otthon, kb. 11-13 évesen, nem emlékszem. Persze hogy váratlanul ért, honnan tudtam volna előre napra/percre pontosan mikor jön meg? Azt tudtam, hogy majd valamikor megjön lassan, nem ijedtem meg. Betétet használok a mai napig. Fájni sosem fájt, a vérzésen kívül semmilyen tünetem nem szokott lenni.
2012. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

13évesen,egy hosszú hétvégés családi kiránduláson,nem fájt,nem ijedtem meg,betétet használtam.

Előjelekre már nem emlékszem,de biztos voltak, ha nem lepődtem meg és volt nálunk betét.

2012. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 cica8918 válasza:
14évesen a suli utolsó hónapjában arra emlékszem hogy biologia órán!!!ez meg maradt de a többire nem emlékszem!!
2012. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12évese,hazamentem és akkor vettem észre. Nekem elöször nagyon nagyon fájt,és azota is mindig fáj(bár már nem annyira)nem ilyedtem meg,és betétet használok a mai napig. Egyébgént elötte kb.2héttel nagyon fájt a hasam,és persze már volt fehérfolyásom,mellem szöróm.
2012. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

14 éves szülinapom előtt 10 nappal jött meg. Reggel arra ébredtem, hogy fáj a hasam. Mikor kimentem pisilni akkor láttam, hogy kissé véres a bugyim. Egyből szóltam anyukámnak, hogy azt hiszem, hogy megjött. Adott nekem betétet, majd elindultam az iskolába. Nem ijedtem meg, nem volt nagy trauma nem is ért váratlanul, ennyi idősen azért már vártam, hogy mikor jön meg. Viszont azóta is majdnem minden alkalommal nagyon erősen görcsölök mensikor.

25/n

2012. ápr. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

12 éves voltam, éjszaka arra keltem hogy iszonyatosan görcsöl a hasam nem tudtam aludni forgolódtam elmentem wc-re de semmi 1-2 óra múlva elmentem fürdeni és akkor mikor törölköztem észrevettem hogy véres lett a törcsi.

Nem ért váratlanul. Előjeleire csak azt mondanám hogy fájt a hasam.

Akkor betétet használtam még kb 2 évig aztán váltottam tamponra (nem bántam meg).

Nem ijedtem meg csak furcsának tartottam :)

21L

2012. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Vonaton, hazafelé tartva a két napos bécsi osztálykirándulásról, minden különösebb előjel nélkül először. Másodszorra Szilveszterkor, rokonoknál. Létezik nálam pechesebb illető? :D
2012. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A, 12 êvesen

B, otthon

C, nem

D, elotte valo este veres pisi

E, nem

F, betetet meg mindig

G, nagyon

2012. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
13 évesen, otthon. Nem ért váratlanul, már előtte egy nappal volt iylen furcsa érzés a hasmban, nem fájdalom, de érzem, és akkor rögötn az ugrott be, hogy meg fog jönni. Azóta is azon a napon, amikor megjön, és egy nappal előtte érzem ezt, és tök jó, mert így mindgi tudom előre. :) Betétet használtam, és nem ijedtem meg, mert végülis természetes, nem?
2012. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

-14

-otthon

-nem:)

-az összes pms tünet

-első nap nem,de második napon eléggé

-betét

-nem,iszonyúan vártam,már aggódtam hogy mi van ha sose jön,de aztán meglepett a drága ^_^

2012. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!