Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szeretnék. Teendő?

Fogamzásgátlót szeretnék. Teendő?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni nőgyógyászhoz fogamzásgátló tablettát íratni, mert barátommal szeretnénk áttérni erre a védekezési módszerre. 17 éves vagyok. Lehet választanom is, hogy milyet szeretnék szedni? Milyen választási lehetőségeim vannak? Minél magasabb a hormontartalma, annál jobban tudok hízni tőle?
2012. ápr. 1. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész dokihoz,megvizsgál,elküld laborba, és az eredmények alapján fog neked javasolni gyógyszert. A mai bogyóknak már elég kicsi a hormontartalmuk,nem biztos, hogy fogsz hízni tőle.-én egyáltalán nem híztam.
2012. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az orvosok a laboreredmény alapján csak azt mondják meg szedhetsz-e egyáltalán foggátlót vagy se

aztán ajánlja azt a fajtát, amelyik őt szponzorálja, vagy amelyik a legtöbb betegének bevált

ha fajtákat szeretnél nézni, akkor legjobb ha rákeresel googlen, hogy milyenek vannak

amúgy minden fajta másképpen hat mindenkire, nem lehet tudni, hogy melyik rád hogyan fog mielőtt szeded

2012. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha normális az orvos, akkor az alkatodnak megfelelő tablettát fogja javasolni, attól függően, hogy pl zsírosodik-e a bőröd, hány kg vagy, stb. Vérvételre azért küld - ha küld, hoy a májfunkciót megnézzék, mert ha az nem jó, akkor nem szedhetsz tablettát.
2012. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!