Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha abbahagytam a fogamzásgátló...

Ha abbahagytam a fogamzásgátló szedését, akkor ezt közölnöm kell a nőgyógyászommal?

Figyelt kérdés
2 hónapja abba hagytam a fogamzásgátló szedést, most lenne itt az ideje, hogy elmenjek felíratni egy újabb adaggal. El kell mennem a nőgyógyászhoz és elmondani neki, hogy nem szedem tovább, vagy ez fölösleges?
2012. ápr. 2. 17:36
 1/5 A kérdező kommentje:
*abbahagytam
2012. ápr. 2. 17:38
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell közölni, viszont ha fél éven belül nem áll helyre a ciklusod, akkor kell elmenni.
2012. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! egyenlőre minden rendben van :)
2012. ápr. 2. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha valamilyen okból kifolyólag vissza kell menned, vagy más nőgyógyászhoz mész, mondd meg neki, hogy ennyi és ennyi ideje nem szeded. Ha bármi gyógyszert írna, ezt célszerű tudnia. (Bár rutinból úgyis megkérdezi.)
2012. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Egyenlőre a gyilkos fog felkaszabolni, mielőtt elrejt az erdőben. A szó, amit te keresel az egyelőre.
2012. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!